Унікальний шанс підтримати Україну: акція “Сміливість бути поруч” в Українському домі у Варшаві

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Маленькі українці, яких прихистила Польща, вирішили подякувати сусідній країні та зробити свій внесок у перемогу України. Благодійна акція допомоги українським дітям “Сміливість бути поруч” у Варшаві.

Читайте також, у Держприкордонслужбі офіційно пояснили нові правила перетину кордону дітьми

Український дім у Варшаві запрошує на благодійну акцію “Сміливість бути поруч” – виставку малюнків з метою збору коштів для на освітні потреби дітей вимушених  українських біженців.

Організаторами акції виступили “Фундація Кредо” та Кредобанк. Унікальність виставки у тому, що авторами всіх малюнків стали українські діти, які знайшли притулок у тимчасовому прихистку організованому на території Польщі.

Українські діти, яких за підтримки Кредобанку, перемістили та забезпечили проживання у Польщі, у своїх малюнках зобразили власне бачення “сміливості”.

 5 серпня початок акції “Сміливість бути поруч” в Українському домі у Варшаві

Благодійна акція розпочнеться у столиці Польщі у п’ятницю – 5 серпня 2022 року. Локація добре відома українцям у Польщі – Український дім у Варшаві вул. Заменгофа 1

Організатори акції закликають усіх, хто прагне підтримати дитячу благодійність та українських дітей-переселенців у Польщі, о 19.00 за варшавським часом завітати до Українського дому у Варшаві.

карта Український дім у Варшаві
Місце проведення акції “Сміливість бути поруч” – Український дім у Варшаві

Маленькі українці у Польщі роблять свій внесок у перемогу України  

На відкриття виставки дитячих малюнків у межах проекту “Сміливість бути поруч” всі присутні не лише зможуть долучитись до збору коштів, а й також безпосередньо зустрітись із маленькими художниками – українськими дітками, які вимушені були втікати від війни в Україні.

Потішити юних авторів, які своєю творчістю прагнуть допомогти тим, хто постраждав від війни та зробити свій внесок у перемогу України, усі гості зможуть у компанії українсько-польських бізнес-спільнот, представників Кредобанку та батьків маленьких митців.

Як підтримати ініціативу маленьких українців у Польщі “Сміливість бути поруч

Діти створили понад 70 малюнків, у яких зобразили подяку за підтримку Польщі та Євросоюзу, сміливість та захист Збройних Сил України, не забули й про відважного песика “Патрона” та багато інших героїв.

Організатори акції “Сміливість бути поручперетворили дитячі малюнки на великі постери, котрі вже побували на виставці у Львівській опері.

 

Сміливість бути поруч
Маленькі українці у Польщі дякують сусідній країні за прихисток
Для того, або кожен міг долучитись до благодійної ініціативи маленьких українців у Польщі оцифровані малюнки (вже у форматі постерів) можна придбати онлайн за посиланням – kredoposter.prom.ua.
Вартість одного постера із малюнком авторства українських діток-переселенців доволі символічна – 300 гривень.

Акція “Сміливість бути поруч” вже побувала в Україні

Малюнки маленьких українських художників вже виставлялись на благодійному аукціоні  в Україні. А зібрані кошти направили на забезпечення дітей, які постраждали від війни, усім необхідним для навчання в українських школах.

Нагадаємо, що відкриття благочинної акції “Сміливість бути поруч відбудеться 5 серпня о 19:00, за адресою Український дім у Варшаві, вул. Заменгофа 1.

Вхід вільний. Більше інформації про благочинну акцію на сторінці події у Фейсбук –  facebook.com

До речі, українці зможуть оформляти дозволи на виїзд дітей за кордон в “Дії”

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *