Понад 2100 злотих на особу: нова допомога українцям в Польщі “Фінансова підтримка 2023”

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У січні 2023 року було відкрито прийом заявок від українських вимушених мігрантів, які перебувають на території Польщі. Нова фінансова допомога українцям у Польщі передбачає виплату понад 2100 злотих на особу.

Корисний лайфхак: Як із застосунком ДІЯ українцям за кордоном відкрити рахунок в українському банку

У другій декаді січні Fundacja Ukraina у співпраці з Mercy Corps розпочали реєстрацію українських біженців, які нагально потребують допомоги у Польщі в рамках програми “Фінансова підтримка 2023”.

Нова фінансова допомога українцям у Польщі: хто може отримати

За офіційними повідомленнями організаторів кошти в сумі 2130 злотих на особу можуть отримати українські біженці, які ще не отримували у Польщі фінансової допомоги від міжнародних організацій.

Організатори наголошують на тому, що фінансові допомоги та виплати, які були здійснені польською державою не враховуються при призначенні виплати коштів у рамках програми “Фінансова підтримка 2023”.

Новою фінансовою підтримкою буде охоплені ті групи українських вимушених мігрантів у Польщі, які не отримували виплати від:

Хто з українських біженців у 2023 році зможе отримати допомогу від Fundacja Ukraina та Mercy Corps

Варто врахувати, що претендувати на отримання нової фінансової допомоги від Fundacja Ukraina та Mercy Corps можуть не всі українські біженці у Польщі.
Насамперед програма “Фінансова підтримка 2023” спрямована на категорії осіб, які обмежені у плані працездатності в силу різних обставин: вагітність, виховання дитини, інвалідність, похилий вік.

Саме тому, претендувати на фінансові виплати в Польщі у 2023 з-поміж українських біженців можуть:

 • вагітні жінки;
 • матері, які виховують дітей віком до 1 року;
 • багатодітні матері, які виховують трьох і більше дітей та перебувають у Польщі без чоловіка;
 • особи з встановленою інвалідністю 1-ої та 2-ої групи;
 • особи похилого віку старші 60 років.

Організатори також обмежили географічно проживання на території Польщі шукачів фінансової підтримки.

Йдеться про те, що виплати будуть призначатись українським мігрантам, які у Польщі проживають на території Нижньосілезького (Dolnośląskiego) воєводства.
допомога українцям
Враховуючи обмеження у пересуванні зазначених вище категорій, організатори пояснюють потребу їх проживання у Нижньосілезькому воєводстві Польщі, фото pexels.com

Адже особам, які будуть відібрані для участі у програмі фінансової підтримки потрібно буде щонайменше двічі відвідати особисто місто Вроцлав:

 • для подачі документів,
 • для отримання карти в разі успішного затвердження.
Водночас організатори зазначають, що у випадку якщо заявник, у зв’язку зі станом здоров’я не може прибути у Вроцлав, існує можливість прибуття когось із близьких родичів, на яких і буде оформлено карту з допомогою.

Фінансова допомога українцям від Fundacja Ukraina та Mercy Corps: як зареєструватись

Первинна реєстрація потенційних отримувачів фінансових виплат від Fundacja Ukraina та Mercy Corps проводиться в онлайн-форматі.

Для цього, до 20 січня включно, усі бажаючі особи, які підпадають під критерії виплат, повинні заповнити анкету доступну за цим посиланням.

Під час реєстрації доведеться відповісти на декілька запитань, які дозволять організаторам провести оцінку ваших потреб у додатковій фінансовій підтримці:

 • насамперед потрібно буде зазначити контактну адресу електронної пошти;
 • засвідчити факт прибуття в Польщу з України після 24 лютого 2022 року;
 • подати інформацію стосовно проживання на сьогодні на території Нижньосілезького воєводства;
 • повідомити дані щодо отримання в минулому фінансової допомоги від інших благодійних організацій на території Польщі;
 • обрати одну із категорій, які мають право на отримання виплат;
 • після заповнення даних, надати організаторам згоду на обробку персональних даних, які були внесені в анкету (без цієї згоди ви не зможете завершити заповнення анкети та реєстрацію).
В період з 21 по 31 січня 2023 року Fundacja Ukraina та Mercy Corps проводитимуть перевірку поданих анкет на відповідність вимогам програми.

Інформацію про відбір особи для участі у програмі “Фінансова підтримка 2023”, буде направлено до кінця січня на контактні адреси електронної пошти. Окремо буде повідомлено порядок подальших кроків для осіб, які пройшли відбір.

Fundacja Ukraina та Mercy Corps повідомляють, що зазначена фінансова підтримка для українських біженців у Польщі у 2023 році, буде виплачуватись у форматі щомісячної допомоги у розмірі 710 злотих протягом 3 місяців.

До речі: У Польщі запущено новий офіційний портал для іноземців

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Читайте також

63 thoughts on “Понад 2100 злотих на особу: нова допомога українцям в Польщі “Фінансова підтримка 2023”

   1. Добрий день. Я мати 4 неповнолітніх дітей. Можна нам оформити заявку на участь у програмі фінансової допомоги. Дякуємо

  1. Сама виховую 2-х дітей. Не отримувала європейських допомог. Чи можу я лічити на 2100? Буду щиро вдячна за відповідь 721 987 228

   1. Ви всі, ті хто коментує, хворі? Для чого ви пишете тут мами трьох, чи десяти дітей? Заповніть онлайн форму, подайте заяву.

  2. Добрий день,я мама двух діток 11років та 6 місяців , яких виховую сама.Хотілаб запитати де можна подати заяву на допомогу?

  3. Добрий день я мама маю двоє дітей одна дитина має 9 місяців а друга 10 років чи можу пя отримати фінансову допомогу

   1. Маю трьох дітей,11,13,та 5 місяців ,отримую ,500+ и допомогу від морсу,але на трех дітей не вистачає,як можна отримати допомогу і куди звернутися?? Дякую!

   1. Мій чоловік інвалід зі значним ступенем інвалідності , польське свідоцтво і українське 1 група. Вік його 63 роки. Онкохворий, важка ступінь ниркової недостатності. Я його доглядаю, 59,5 років.

 1. Багатодітна мама, третій дитині 3 місяці.
  До народження не отримувала ніякої допомоги, якось перебивалися, зараз трохи важко.
  Чи можете допомогти в отриманні допомоги

 2. доброе ВАм я инвалид 1 группы, мама инвалид 3 группы,можем мы подать к вам на заявку если находимся в Варшаве +48451512826

 3. Доброго дня.Я мама трьох дітей 9,8,4,роки виховую дітей сама .Підкажіть будьласка чи можна оформити допомогу?

   1. Доброго дня, я мама пятерох диток неповнолитних виховую сама маю дитину інвалід. Жодной допомогу неотримувала. Тільки одну 500+на дитину. Приїхали до Польщі 16.03.2022р.прошу вашої допомогі.

 4. Я мама двох дітей!
  10місяців,і4рочки!
  Молочко родила в Польщі!
  Виховую сама!
  Чи можу я подати на допомогу?

  1. 29 січня приїхали бабушка 88 років вона приїхала с папой дуже тяжко ходе,
   Як я можу подати допомогу на бабушку ми живемо в городі Сосновец

 5. Доброго дня.
  Я з 25.02.2022р. перебуваю сама з трьома неповнолітніми дітьми. Прошу Вашої фінансової підтримки.
  Наперед вдячна.

 6. Доброго дня. Я опікуюся старшою жінкою (72 роки) , яка вже 5 місяців знаходиться на постійному лікуванні, жодної допомоги ми ще не отримували. Була б вдячна за отримання такої можливості.

 7. Доброго дня, я вдова з 4 дітьми, двоє з яких хворіють на діабет першого типу. Була б дуже вдячна за можливість отримати вашу допомогу.

 8. Мама трьох діток 15,12,7 знаходимся в Опольському воєводстві, допомоги ні від яких організацій не отримувала окрім ZUS де можна подати заявку?

 9. Я мама трьох дітей, віком 13, 9 і 3 рочки, отримувала допомогу від іншої організації, але на даний час мені припинили виплату 500+. Чи можу я отримати вашу допомогу

  1. Добрий день,виховую трьох діток віком: 1 рік,12 років і 15 років,одна з них дитина інвалід,і проживає з нами моя мати також інвалід,дуже потребуємо допомоги?

 10. Я мама 4 діток .Маю два сина 13 і 5років і дві доньки 11і 4 місяці,знаходжуся в Польщі сама.Чи можу отримати допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *