телеграм-канал UAPL.INFO

Виплата 300+ у Польщі: останній місяць подання заявки на виплату “Добрий старт”

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Батьки українських школярів, які навчаються у польських школах, а також учнів, що здобувають освіту дистанційно мають ще місяць на подання заявок на отримання виплати “Добрий старт”. Цей вид соціальної допомоги більш відомий українським мігрантам у Польщі як виплата 300+.

До теми: Скільки коштує у Польщі репетитор: кому доведеться заплати за годину занять навіть понад 70 злотих

Нагадаємо, що із 1 липня у Польщі розпочався процес оформлення заявок на отримання виплат для підтримки школярів та учнів професійно-технічних закладів освіти.

Кому з українців у Польщі доступна виплата 300+

Учасниками програми “Добрий старт” можуть стати українські мігранти із дітьми не залежно від їх рівня доходів.

Виплата 300+ надається один раз на рік із розрахунку 300 злотих на кожного учня в системі середньої освіти на один навчальний рік:

  • на дитину до досягнення 20 років,
  • у випадку якщо дитина неповносправна/з інвалідністю – до 24 років.

Українським мігрантам у Польщі слід пам’ятати, що виплати за програмою Добрий старт 300 + не поширюються на студентів. Також ці виплати не доступні на дітей дошкільного вікі, які відвідують у Польщі дитячий садок або підготовчий клас (зерувку).

Також слід також пам’ятати, що подати заявку на отримання виплати 300+ можуть лише батьки чи опікуни, який отримали у Польщі ідентифікаційний номер PESEL.

Виплата Добрий старт 300+ доступна для дітей, що навчаються дистанційно в Україні

Представники польської влади офіційно підтвердили, що виплати 300+ у Польщі можуть отримати українські учні не залежно від того чи навчаються вони у польських навчальних закладах чи дистанційно в Україні.

Готовність польського уряду надавати допомогу в рамках програми Добрий старт українським учням у Польщі незалежно від місця фактичного навчання озвучила заступниця Міністра сім’ї та соціальної політики Республіки Польща Барбара Соха.

Нагадаємо, що заявку для отримання виплати 300 можна подати:

Доволі зручним варіантом подання заявки на оформлення виплати за програмою Добрий старт 300+ вважається портал PUE ZUS.

виплата 300+
Водночас багато українських мігрантів у Польщі подають заявки на отримання виплати Добрий старт 300 + через інтернет-сервіс найбільшого польського банку PKO Bank Polski.
Детальна інструкція щодо порядку подання заяви на отримання виплат за програмою Добрий старт + доступна за цим посиланням. 

Заявки на отримання виплати 300+ лише до кінця листопада

Українським мігрантам у Польщі, які перебувають на території Польщі слід врахувати, що Управління соціального страхування (ZUS) приймає заявки від батьків на виплати 300 злотих за програмою “Добрий старт” лише до кінця осені.

  • Заявки направлені у термін із 1 вересня до 30 листопада – оплачують впродовж двох місяців після подання запиту.
  • Заявки, які були направлені до ZUS після 30 листопада не будуть розглядатись, і відповідно отримати виплати за програмою “Dobry Start” у поточному навчальному році не буде можливо.

Зверніть увагу: Школи у Польщі перевірятимуть українських учнів: лише половина відвідує заняття

фото: pexels.com

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − two =