Квитки на поїзд Варшава – Рава-Руська № 768Л/767Л вже у продажі: ціни, обмеження та кількість місць

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

На офіційному порталі з продажу квитків Укрзалізниці нарешті з’явились у продажі квитки на довгоочікуваний рейс Варшава – Рава-Руська. Перші квитки на новий поїзд, який сполучить польську столицю з Україною, вже можна придбати на рейс, що вирушає до Польщі 15 жовтня 2023 року.

Це важливо: Український банк пропонує мігрантам у Польщі унікальні фінансові “бонуси”

Водночас із встановленням цінової політики на квитки на поїзд Варшава – Рава-Руська та у зворотному напрямку, Укрзалізниця також ввела певні обмеження на придбання проїзних документів.

Поїзд №768Л Варшава – Рава-Руська: скільки місць, ціни та класи

З 15 жовтня 2023 року у сервісі продажу квитків Укрзалізниці вже доступні квитки на новий поїзд №768Л сполученням Варшава – Рава-Руська.
Відправлення поїзда №768Л у Варшаві здійснюватиметься зі станції Warszawa Wschodnia.

Станом на 4 жовтня Укрзалізниця підготувала для продажу в цілому 228 квитків на поїзд №768Л Варшава – Рава-Руська, з яких:

  • 1 вагон – 70 місць 2 класу,
  • 2 вагон – 76 місць 2 класу,
  • 3 вагон – 70 місць 2 класу та 12 місць 1 класу.
Вартість квитків на поїзд №768Л Варшава – Рава-Руська станом на 4 жовтня складає:
  • 1067,83 гривні за проїзд на сидячому місці другого класу,
  • 1190,59 гривні за проїзд на сидячому місці першого класу.
Варшава – Рава-Руська
Українцям, які планують виїзд з Польщі до України слід врахувати, що Укрзалізниця обмежила кількість квитків, які можна придбати за один сеанс, колаж: UAPL.INFO
Для придбання більш як 4 квитків на поїзд з Варшави до Рави-Руської доведеться оформляти їх покупку з різних профілів.

телеграм-канал UAPL.INFO

Поїзд № 767Л Рава-Руська – Варшава Всходня: ціни на квитки та їх кількість

За даними порталу booking.uz.gov.ua із 15 жовтня 2023 року Укрзалізниця пропонує пасажирам, які планують виїхати з України до Польщі поїздом з Рави-Руської до Варшави, 228 місць.
Наразі у системі продажу квитків Укрзалізниці на поїзд № 767Л Рава-Руська – Варшава, аналогічно рейсу №768Л, виділено 216 сидячих другого класу та 12 місць першого класу.
Поїзд №767Л до Варшави буде відправлятись із залізничної станції, яка знаходиться у Рава-Руській на вул. Двірцевій, 1.

 

Вартість квитків на поїзд №767Л також ідентична із рейсом Варшава – Рава-Руська:

  • 1067,83 гривні квиток за проїзд у другому класі,
  • 1190,59 гривні за проїзд на сидячому місці першого класу.
Варшава – Рава-Руська
Аналогічно до рейсу №768Л пасажири на поїзд Рава-Руська – Варшава не зможуть за один раз придбати більш ніж 4 квитки за один сеанс, колаж: UAPL.INFO
Пасажирам, які планують придбати квитки на нові рейсові потяги з Варшави до Рави-Руської (чи у зворотному напрямку) також слід врахувати особливості не лише купівлі проїзних документів, а і їх повернення.
Адже з 26 липня 2023 року придбані квитки на рейси далекого сполучення польського напрямку можна буде повернути (здати) переважно у претензійному порядку через залізничні каси Укрзалізниці.

А загальна система продажу-повернення квитків на поїзди до Польщі функціонує диференційовано в залежності від рейсу та напрямку залізничного сполучення.

Детальніше: Квитки на поїзди до Перемишля, Варшави та Хелма зникли із кас: Укрзалізниця пояснила причину

Станом на 4 жовтня 2023 року продаж квитків на залізничне сполучення Варшава – Рава-Руська відкритий на усіх офіційних каналах УЗ: міжнародні каси на вокзалах, у додатку, чат-боті та на порталі booking.uz.gov.ua.

Залізничне сполучення із Варшави до Львова: що наразі відомо

Укрзалізниця підтверджує попередньо анонсований графік руху пари потягів №768Л/767Л, які сполучатимуть Варшава та Рава-Руську
Варшава – Рава-Руська
Графік руху та маршрут поїздів на напрямку Варшава – Рава-Руська, фотоколаж: UAPL.INFO
Також підтверджуються дані щодо організації у Раві-Руській щоденної пересадки у форматі від дверей до дверей (на одній платформі):
  • на український потяг № 867О, який через годину після прибуття потягу №768Л з Варшави, вирушить в напрямку Львова й прямуватиме до Івано-Франківська та Коломиї,
  • з українського поїзда №867Л, який прямуватиме з Коломиї через Івано-Франківськ та Львів, і прибуватиме у Рава-Руську за 32 хвилини до відправлення рейсу №767Л Рава-Руська – Варшава.
Варшава - Рава-Руська
Графік руху поїздів від Варшави до Коломиї, із пересадкою у Рава-Руській, фото: Укрзалізниця

Продовження маршруту Варшава – Рава-Руська до передмістя Львова

Окрім того, вже відомо про наміри Укрзалізниці у жовтні 2023 року розпочати роботу щодо продовження маршруту курсування потягів Варшава – Рава-Руська до передмістя Львова.
Йдеться про населений пункт Брюховичі, який знаходить на відстані 8 кілометрів від обласного центру Львівщини.

З цією метою планується провести модернізацію усієї залізничної ділянки від Рави-Руської до Брюховичів протяжністю 54 кілометри.

Саме у такому форматі Укрзалізниця планує повноцінно реалізувати проект залізничного сполучення між Варшавою та Львовом.

Зверніть увагу: Як українцям не втратити статус UKR при виїзді з Польщі в Україну: офіційне роз’яснення

фото: колаж: UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *