Нові поїзди до Польщі та пришвидшення руху існуючих рейсів: Укрзалізниця анонсує зміни на польському напрямку

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Значна кількість українців на територію Польщі потрапляють залізничним сполученням. Для зручності подорожуючих з України в Польщу та у зворотньому напрямку Укрзалізниця пришвидшила існуючі рейси та ввела нові поїзди до Польщі.

До теми: Як безкоштовно доїхати до кордону із Польщею зі Львова

За інформацією прес-служби Укрзалізниці у листопаді на українців очікує багато позитивних змін. Йдеться не лише про оновлений графік руху із 5 листопада, а й про нові напрямки залізничного сполучення України із Польщею

Нові рейсові поїзди до Польщі: Київ-Перемишль та Харків-Хелм

Насамперед слід зазначити, що вже у листопаді 2022 року розпочнеться продаж на новий поїзд, який курсуватиме з українського Харкова до польського Холма.

Маршрут та графік руху поїзда сполученням “Харків-Холм” наразі в Укрзалізниці не повідомляють. Проте найбільш ймовірно маршрут буде проходити через Київ, а кордон із Польщею поїзд перетинатиме через пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ.

А от щодо нового поїзду №90/89 Київ – Перемишль деталі маршруту вже відомі, а також відкрито продаж квитків на нього глибиною 20 днів.

Курсуватиме новий поїзд №90/89 із Києва до польського Перемишля через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль. Завдяки цьому рейсу, на додачу до існуючих рейсів Інтерсіті+ із сидячими місцями, тепер можна значно комфортніше добратись до Перемишля.

Графік руху поїзда №90/89 Київ – Перемишль: з України в Польщу
 • виїзд з Києва о 22:52,
 • прибуття до Вінниці о 02:03 наступного дня,
 • прибуття до Тернополя о 06:28 наступного дня,
 • прибуття до Львова о 08:55 наступного дня,
 • прибуття до Перемишля об 11:13 наступного дня.
Графік руху поїзда №90/89 Київ – Перемишль: з Польщі в Україну
 • виїзд з Перемишля о 13:45,
 • прибуття у Львів о 18:25,
 • прибуття в Тернопіль о 21:03,
 • прибуття до Вінниці – 01:58 наступного дня,
 • прибуття у Київ о  05:42 наступного дня.

Два залізничні рейси до Польщі пришвидшать

Окрім введення нових напрямків залізничного сполучення між Україною та Польщею в Укрзалізниці повідомили про прискорення двох існуючих рейсів.

Йдеться про поїзди, які курсують із Києва до польського Хелма та столиці Польщі – Варшави:

 • поїзд № 23/24 сполученням Київ — Хелм буде пришвидшено на 2 години в обидві сторони, і новий графік руху за даними порталу booking.uz.gov.ua відтепер наступний;

поїзди до Польщі

 • поїзд, який сполучає столиці України та Польщі № 67 Київ — Варшава пришвидшується на 2 години в напрямку з України до Польщі, і на 1 годину в напрямку з Польщі до України. Оновлений графік руху поїзда № 67/68 Київ — Варшава за даними порталу booking.uz.gov.ua.

поїзди до Польщі

Оновлений графік руху, який Укрзалізниця вводить із 5 листопада, окрім згаданих вище рейсів до Польщі, передбачає також відновлення міжнародного залізничного сполучення з України до Молдови (Кишинева) та Австрії (Відня).

В цілому Укрзалізниця анонсує оптимізацію 58 залізничних рейсів по Україні й за кордон.

Зверніть увагу: Продовжити термін дії закордонного паспорта у Польщі стало неможливо: МЗС пояснили причину

 

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *