Як, обираючи банк в Польщі, отримати безплатні перекази, зняття коштів без комісії та інші бонуси

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Здебільшого українські мігранти за кордоном вважають, що за межами України вигідно користуватись лише банківською карткою іноземних банків. Але не кожен іноземний банк може запропонувати українцям насправді ексклюзивні сервіси VIP-рівня.

До теми:  Українцям пояснили як правильно користуватись банківськими картками за кордоном

Проте зараз для українців за кордоном, у тому числі й Польщі, з’явилась можливість користуватися банківським сервісом для найвибагливіших клієнтів завдяки новому пакетові послуг від українського банку.

Чи може український банк запропонувати за кордоном кращі умови від іноземного

Класичний стереотип, що, нібито, лише банк країни перебування може надати оптимальний для мігранта пакет послуг, у 2023 році було відчутно порушено.

Насправді в епоху цифрових технологій та міждержавних банківських груп можливість надання якісних послуг українського банку для українських мігрантів у Польщі абсолютно реальна.

Безумовно наявність материнського банку або представництва у Польщі є запорукою того, що український банк може гарантувати українцям у сусідній країні відчутно якісніші та вигідніші умови обслуговування.
Саме цією перевагою і користується український Кредобанк, який у 2023 році руйнує банківські стереотипи, пропонуючи українцям у Польщі:
 • безкоштовні перекази коштів до України як в злотих, так і у євро;
 • зняття коштів із банкоматів PKO Bank Polski у Польщі без жодних комісій (в межах ліміту встановленого тарифним пакетом, який обере клієнт);
 • безплатну конвертацію валюти при здійсненні операції за допомогою картки у валюті, відмінній від валюти рахунку;
 • 9% на залишок коштів на рахунку (а саме, на залишок ощадного рахунку Кишеня);
 • увесь спектр преміальних послуг (відвідування Lounge зон в більш ніж 1000 аеропортах світу та асистент 24/7 – Консьєрж сервіс).
банк
Керівники українського Кредобанку навіть у Польщі отримали чимало нагород, колаж: UAPL.UNFO

Справжня преміальність: які бонуси для українців у Польщі підготував український банк

Українцям у Польщі ледь не щоденно доводиться мати справу із банківськими операціями. Від придбання товарів у магазинах до отримання різного роду виплат та переказів коштів.
Безумовно для всього цього потрібен банківський рахунок із так званим польським IBAN – для того, щоб усі трансакції у Польщі відбувались без зайвих витрат.

Проте вже зараз багато мігрантів задають собі запитання: наскільки реально отримати один банківський сервіс, який забезпечить їх потреби одночасно як у Польщі, так і в Україні.

І саме для цих українців було представлено банківський сервіс Craft Banking від українського Кредобанку.
Окремо слід наголосити на тому, що після підключення одного з тарифних пакетів Craft Banking клієнти Кредобанку можуть одразу безкоштовно отримати (залежно від тарифу):
 • 3 банківські картки Mastercard World Elite або Mastercard World Black Edition;
 • до 2 банківських карток Debit Mastercard Platinum;
 • до 5 карток Mastercard Platinum Digital Card.
банк
А також безплатно оформити одразу 4 рахунки у гривнях, злотих, євро та американських доларів, фото: Кредобанк

І от саме картка тарифного пакета Craft Banking у злотих і має потрібний сотням тисяч українців у Польщі польський IBAN (міжнародний номер банківського рахунку).

Тому на неї можна без зайвих нюансів отримувати у злотих не лише перекази від приватних осіб (родичів, друзів чи знайомих), а й навіть від роботодавців.
Сервіс Craft Banking дозволяє не тільки отримувати преміальні послуги найвищого рівня в Польщі та інших країнах, а й отримувати їх безплатно. 

Адже для того, аби отримати без комісій насправді преміальні послуги в Польщі, українці можуть обрати один із варіантів:

 • отримувати щомісячно на рахунок безготівкові надходження від 40 000 гривень;
 • розрахуватись у торгово-сервісних мережах Польщі карткою на суму щомісячно від 20 000 гривень – а це фактично лише 2,25 тисячі злотих.
Погодьтесь, для значної кількості українців у Польщі такі обсяги операцій на рахунку абсолютно доступні, враховуючи реальні заробітні плати у 2023 році чи суми витрачених у польських магазинах коштів.

Корисний лайфхак: Як зберегти зароблені у Польщі злоті та з прибутком зняти їх в Україні

Проте навіть ті українці у Польщі, які не відповідають зазначеним вимогам, можуть отримати безкоштовні перекази, зняття коштів без комісій та інші преміальні послуги лише за 45 злотих на місяць.

Не лише банківське обслуговування: які доступні та преміальні послуги пропонує українцям за кордоном Кредобанк

Окрім усіх зазначених вище переваг для українців у Польщі від нового банківського сервісу Craft Banking український Кредобанк пропонує клієнтам насправді преміальні послуги.

Йдеться саме про послуги, що значно спрощують життя клієнтів, які часто подорожують.

LoungeKey від Кредобанку

Окрім 9% річних щомісяця на залишок на ощадному рахунку, власники карток Mastercard World Black Edition (CRAFT BLACK) та Mastercard World Elite (CRAFT) безплатно отримують преміальну послугу LoungeKey.
банк
Програма LoungeKey передбачає відвідування бізнес-залів в аеропортах світу, фото: Кредобанк
Зазначимо, що програма LoungeKey забезпечує комфортне очікування на рейс в затишній атмосфері не залежно від класу авіаквитка та авіакомпанії перевізника.

А також:

 • можливість проведення зустрічей в конференц-залах,
 • користування телефоном/факсом,
 • вільний доступ до Internet,
 • можливість перекусити в спокійній атмосфері.

Консьєрж-сервіс від Кредобанку

Ще один цікавий індивідуальний бонус для користувачів сервісу Craft Banking: клієнти банку отримують не лише особистого радника з банківських послуг, а й персонального секретаря
Послуга Консьєрж-сервіс від Кредобанку допоможе українцям за кордоном у розв’язанні багатьох питань:
 • покупка квитків,
 • бронювання готелів,
 • запис на СТО,
 • пошук лікаря,
 • магазину чи волонтерської організації.
Окрім цього персональний секретар від Кредобанку цілодобово готовий надати інформацію про перетин кордону, евакуаційні потяги, та допомогти з оформленням захисту у Європі.
банк
Сервіс Craft Banking від Кредобанку переміг у номінації “Преміальна картка” Всеукраїнської щорічної премії-визнання найкращих фінустанов України, колаж: UAPL.UNFO

Як українцям у Польщі отримати усі переваги від сервісу Craft Banking

Попри унікальність та максимальну вигідність для українських мігрантів нових тарифних пакетів, які пропонує Кредобанк, підключити їх максимально просто.
Українцям, які хочуть отримати насправді безкоштовні перекази коштів, зняття готівки за кордоном без комісії та низку інших “бонусів” достатньо лише:
 • зателефонувати на гарячу лінію сервісу Craft Banking:
  • 0-800-500-850 – цілодобовий контакт-центр (безкоштовно по Україні),
  • +38 (089) 220 00 89 – для дзвінків з-за кордону,
 • або залишити заявку на сайті craft.kredobank.com.ua.

Індивідуальні консультації у Польщі для клієнтів Кредобанку

Також є ще один приємний бонус, для тих українців у Польщі, які оформлять тарифні пакети CRAFT BLACK або CRAFT від Кредобанку.

Адже для них менеджери Кредобанку можуть замовити індивідуальні консультації українською мовою у найбільшому банку Польщі – PKO Bank Polski.

Відтак клієнти сервісу Craft Banking Кредобанку у Польщі можуть отримати:

 1. експертні консультації та практичну допомогу у підготовці до банківського обслуговування в PKO Bank Polski та оформленні відповідних документів;
 2. домовленість про зустріч в обраному клієнтом місті Польщі з україномовним радником в конкретний день та час у відділенні PKO Bank Polski.
Станом на вересень 2023 року організація зустрічей з україномовним радником у відділеннях PKO BP доступна вже у половині воєводств Польщі.

А саме у:

 • Варшаві (Мазовецьке воєводство),
 • Лодзі (Лодзинське воєводство),
 • Кракові (Малопольське воєводство),
 • Любліні (Люблінське воєводство),
 • Катовіце (Сілезьке воєводство),
 • Перемишлі (Підкарпатське воєводство),
 • Познані та Жари (Любуське) (Великопольське воєводство),
 • Білостоку, Більськ Підляському та Гайнувці (Підляське воєводство).
Щобільше у Кредобанку планують і надалі постійно збільшувати кількість населених пунктів Польщі, де клієнти сервісу Craft Banking зможуть отримати індивідуальну допомогу та поради польських банківських експертів.

Актуально: Тимчасовий захист українців у Європі буде продовжено, ЄС з Україною до перемоги: президентка Єврокомісії

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *