Треба повертатись: Зеленський здивував українців за кордоном своїм зверненням

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Президент України Володимир Зеленський вчергове закликав українців за кордоном повертатись до України. Голова держави наголосив на тому, що без повернення мігрантів відновлення української економіки неможливо.

До теми: Які проблеми із житлом в Польщі очікують українців у 2023 році: результати здивують багатьох

Черговий заклик українського президента до українців, які виїхали за кордон, пролунав під час пресконференції, що відбулась 6 червня з нагоди Дня журналіста.

Без українців, що виїхали за кордон, відновлення України неможливе

Коментуючи потребу в отриманні чітких гарантій безпеки для України під час наступного саміту НАТО у Вільнюсі, Володимир Зеленський зазначав, що найбільше їх потребують українці, які виїхали за кордон через війну.

При цьому Президент України висловив чітку впевненість у тому, що Україні “дадуть найміцніші гарантії” безпеки.

Але ми хочемо думати про наших дітей і це правда. І хочемо відповісти саме людям, які знаходяться за кордоном – треба повертатись. Без повернення людей у нас з вами не буде потужної економіки. І це правда!наголосив Володимир Зеленський 
Також Президент України визнав, що відновлення економіки України буде вкрай складним питанням.

Адже зараз в державі налічується 11-12 мільйонів пенсіонерів, і на думку Володимира Зеленського вони повинні отримувати пенсії більші ніж зараз.

Для цього в Україні потрібно відновити економіку, що не можливо без повернення з-за кордону працездатної частини мігрантів.
І повинно повернутись, чесно, більше ніж поїхало. Якщо ми хочемо зробити якісь кроки вперед для нашої держави!
- звернувся Президент України до українців за кордоном.
українців
Також Володимир Зеленський висловив впевненість, що саме такі процеси будуть відбуватись у майбутньому, фото: Офіс Президента України

В Україні платять пенсії за кошти іноземних держав: Володимир Зеленський

Водночас під час спілкування із представниками ЗМІ очільник України визнав, що сьогодні Україна не генерує достатньої кількості бюджетних коштів для забезпечення власних потреб.
Зокрема, Володимир Зеленський наголосив на тому, що під час війни в Україні економіка є фактично дотаційною.

Оскільки зараз українська економіка “не генерує гроші”, які потрібні для відповідного фінансування видатків бюджету.

Щобільше Володимир Зеленський відкрито визнав, що на сьогодні українська держава виплачує пенсії українським пенсіонерам користуючись з коштів, які були отримані від інших держав.

телеграм-канал UAPL.INFO

Нагадаємо,  що одному із попередніх звернень, до українців за кордоном Володимир Зеленський також закликав мігрантів повертатись в Україну.

Наша держава не може бути потужною без вас, наші шановні. Пам’ятайте — ви українці, не поляки, не німці, при всій повазі до цих країн. Вони багато для нас зробити й підтримують вас. Коли ви зможете, я хочу, щоб ви повернулися,
–  наголосив у лютому 2023 року Президент України.

Скільки українців перебуває в Європі: що відомо

За останніми даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) загальна кількість українських біженців на території європейських країн вже перевищила 8,255 млн осіб.
Станом на кінець травня 2023 року тимчасовий захист в Європі (у Польщі це статус – PESEL UKR) отримали 5,14 млн українців.

Найбільше українських біженців під тимчасовим захистом на початок літа 2023 перебувало у:

  • Польщі – 1 605 738 осіб,
  • Німеччині – 945 218 осіб,
  • Чехії – 519 964 осіб.

Українські мігранти у Польщі: що змінилось

Водночас за даними міграційної платформи EWL  внаслідок початку повномасштабної  війни Росії 92% воєнних біженців, які приїхали до Польщі, становлять саме жінки.

Також у Польщі – країні, що прийняла найбільше українських втікачів від війни – майже половина (49%) мігрантів з України це молоді особи віком до молодше 36 років.

українців
Фактично 80% українських мігрантів у Польщі вже працевлаштовані у сусідній країні, фото: pexels.com
Саме тому на думку польських експертів, для української економіки буде складним викликом повернути в Україні цю працездатну та професійно активну частину українців у Польщі.

Хоча проведені дослідження підтвердили, що майже дві третини (64%) українських мігрантів у Польщі планують повернутися до України в найближчій або віддаленій перспективі.

Зверніть увагу: Сервіс Дія уможливив онлайн-відкриття рахунку в українському банку для українців за кордоном

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

One thought on “Треба повертатись: Зеленський здивував українців за кордоном своїм зверненням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *