Сервіс Дія уможливив онлайн-відкриття рахунку в українському банку

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Відтепер українці за допомогою сервісу Дія можуть відкрити рахунок в українському банку. Які переваги та нові можливості для українських мігрантів надає запроваджена у співробітництві Кредобанку та державного сервісу Дія нова технологічна послуга онлайн-відкриття рахунку.

До теми: Дія пл (Diia.pl) для українських біженців: усі підводні камені та відеоінструкції з активації

ОНЛАЙН-ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ ЧЕРЕЗ ДІЮ ВЖЕ ДОСТУПНО УКРАЇНЦЯМ 

9 листопада на офіційній сторінці сервісу Дія у мережі Facebook, було оприлюднено інформацію про можливість відкриття банківського рахунку онлайн. Йдеться про те, що український Кредобанк інтегрував шеринг документів через Дію.

Тобто через офіційний мобільний застосунок Кредобанку відтепер можна підвантажити українські документи із Дії, і навіть перебуваючи за кордоном – відкрити повноцінний банківський рахунок в Україні.

 

У Дії наголосили, що завдяки новій технологічній послузі українці відтепер можуть віддалено:

ЩО ПОТРІБНО, АБИ ВІДКРИТИ РАХУНОК В УКРАЇНСЬКОМУ БАНКУ, ПЕРЕБУВАЮЧИ ЗА КОРДОНОМ

У Кредобанку підтвердили, що відтепер завдяки сервісу Дія, відкриття банківської картки онлайн відбувається фактично у декілька кліків на екрані смартфона чи планшета.

На офіційній сторінці Кредобанку оприлюднили перелік, який дозволить усім українським мігрантам за межами України віддалено відкрити банківський рахунок в Україні.

Для відкриття рахунку в українському банку при перебуванні особи за кордоном потрібно:
  • мати встановлений застосунок Дія із закордонним біометричним паспортом або ID-карткою;
  • мати номер українського мобільного оператора;
  • завантажити та встановити застосунок KredoBank за посиланням в App Store або Google Play
  • пройти швидку процедуру реєстрації у застосунку KredoBank.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДАЄ УКРАЇНЦЯМ ЗА КОРДОНОМ ОНЛАЙН-ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО  РАХУНКУ В УКРАЇНІ

Директор Департаменту комунікацій Кредобанку Віктор Гальчинський детально пояснив, чому нова послуга вже стала популярною та затребуваною серед тисяч українських мігрантів за кордоном.
Перш за все це можливість за лічені хвилини відкрити рахунок в українському банку, отримати безкоштовну цифрову платіжну картку та одразу отримувати перекази чи виплати з України,
- наголосив представник українського банку
Картка, яку було відкрито онлайн стає одразу активною
Також у Кредобанку зазначили, що після онлайн-відкриття, на картку одразу можна отримувати кошти та витрачати їх в інтернеті або в торговій мережі.

Тобто цифрову картку “Правильна”  можна одразу додати до електронних гаманців ApplePay чи Google Pay та розраховуватися за допомогою смартфона чи смарт-годинника.

Також з неї без проблем можна знімати готівку в банкоматах, які обладнані NFC-рідерами.

Цифрові карти від Кредобанку у злотих та євро – унікальна пропозиція для українців за кордоном
Ще більше можливостей для українських мігрантів за кордоном відкривають цифрові валютні картки в злотих та євро. Ці картки також можна швидко і безкоштовно відкрити у мобільному додатку Кредобанку.

Унікальність їх у тому, що одразу після віддаленого відкриття рахунку на ці картки можна отримувати швидкі перекази з Польщі та країн ЄС із використанням віртуального польського ідентифікатора в форматі IBAN (International Bank Account Number – міжнародний номер банківського рахунку).

Онлайн-відкриття рахунку
Український Кредобанк на 100% належить найбільшому польському банку PKO Bank Polski, фото: Кредобанк
ЗАВДЯКИ ПОЛЬСЬКОМУ IBAN ПЕРЕКАЗ МОЖЕ СТАТИ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНИМ! 
Польські виплати можна отримати на українську картку
Для українців у Польщі, онлайн-відкриття картки в українському банку у злотих взагалі вкрай вигідно. Адже відтепер за віртуальним польським IBAN-номером на цифрову картку в злотих також можна отримувати будь-які виплати в Польщі, без потреби відкриття рахунку в польському банку.

КРЕДОБАНК ЄДИНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БАНК, ЯКИЙ НАДАЄ ТАКУ УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ У ПОЛЬЩІ.

Перекази в євро зі всіх країн Європейського Союзу 
Також фінансові експерти наголошують на тому, що відкривши онлайн картку у євро українці зможуть отримувати швидкі перекази за європейською платіжною системою SEPA.

Йдеться про можливість отримання коштів з усіх країн ЄС, при цьому для відправників такі перекази також можуть бути безкоштовними.

Слід зазначити, що окрім Кредобанку отримувати перекази через SEPA можна лише у декількох банках України.

Онлайн-відкриття рахунку: у Кредобанку заявляють про тисячі клієнтів лише за перший тиждень
Зі слів керівника Департаменту комунікацій Кредобанку послуга онлайн-відкриття рахунку користується дуже високим попитом. А кількість клієнтів банку, які перебуваючи за кордоном вже відкрили рахунок в українському банку швидко зростає.
Переваги та можливості онлайн-відкриття рахунку в Кредобанку вже оцінили кілька тисяч українців, які лише за тиждень запровадження послуги віддалено відкрили банківський рахунок у Кредобанку,
- зазначив Віктор Гальчинський.

ЗАВДЯКИ ОНЛАЙН-ВІДКРИТТЮ РАХУНКУ УКРАЇНЦІ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗАКОРДОНОМ ЗМОЖУТЬ ЗБЕРЕГТИ ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ

Як виявилось онлайн-відкриття рахунку в українському Кредобанку також може вирішити для окремих категорій українських мігрантів проблему отримання української пенсії закордоном.

Йдеться про тих українців, які отримували пенсію через пошту, але були вимушені втікати від бойових дій за кордон.

Пенсія може бути припинена, якщо виплати не отримують
Для українських біженців, які не мали банківського рахунку в Україні, і зараз перебувають за кордоном, є й інша неприємна новина.

Якщо пенсію не отримували протягом 6 місяців підряд її виплату буде призупинено до звернення такої особи за поновленням виплати пенсії. Проте перебуваючи за кордоном зробити це фактично не реально.

Онлайн-відкриття рахунку
Змінивши спосіб виплати можна зберегти українську пенсію за кордоном, фото: pexels.com
Віддалене відкриття рахунку в українському банку уможливить отримання українських пенсій за кордоном
Аби не втратити українські пенсійні виплати одним із варіантів для українських пенсіонерів за кордоном є зміна способу отримання пенсії: із пошти на банківську установу.

Тобто після онлайн-відкриття рахунку в Кредобанку, українці за кордоном можуть подати заяву про зміну способу виплати пенсії до органу Пенсійного фонду України в електронній формі через веб-портал електронних послуг ПФУ.

Саме тому онлайн-відкриття рахунку в Кредобанку банку окрім можливості проведення розрахунків за кордоном або отримання швидких переказів із Польщі та Європи, також фактично вирішує й проблему з отриманням українських пенсійних виплат за кордоном.

До теми: українці у ЄС можуть швидко переказати кошти у євровалюті рідним в Україну

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

8 thoughts on “Сервіс Дія уможливив онлайн-відкриття рахунку в українському банку

      1. У банкоматі де встановлено NFC пристрій для зчитування інформації з мобільного пристрою

  1. Доброго дня. А якщо нема українського номера тільки польський чи вдасться тоді відкрити рахунок?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *