Безкоштовний роумінг для українських біженців у ЄС продовжено: українців підтримують майже 70 європейських операторів

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Міністерство цифрової трансформації України повідомило про те, що українці у країнах ЄС і надалі зможуть користуватись послугою “Роумінг як вдома”. Безкоштовний роумінг для українських біженців у ЄС надають майже 70 європейських операторів мобільного зв’язку.

Нагадаємо, що найближчим часом українці, в тому числі й ті, що виїхали за межами України, зможуть оформити дозвіл на виїзд дітей за кордон в “Дії”

Мільйони українських біженців у країнах ЄС, які щоденно телефонують в Україну, навряд чи змогли б собі дозволити дзвінки рідним за європейськими тарифами або оплатити повну вартість закордонного роумінгу в тарифах українських мобільних операторів.

На початку липня закінчувався термін дії спільної заяви операторів мобільного зв’язку з країн ЄС та України, яку було підписано у квітні цього року.

Тоді українські мобільні оператори “Київстар”, “Vodafone Україна” та lifecell досягли домовленостей із європейськими партнерами про запровадження на три місяці фактично безкоштовного роумінгу між країнами ЄС та Україною

“Спільна заява мобільних операторів України та Євросоюзу продовжує діяти. Українці, які вимушено виїхали до країн ЄС, зможуть і надалі телефонувати рідним за цінами українських операторів.
Попередньо домовленості були на 3 місяці. І вже з липня українцям довелося б переходити на європейські тарифи. Проте Єврокомісія закликала операторів ЄС продовжити підтримку українців.”,

повідомляється на офіційній сторінці Міністерства цифрової трансформації України.

Завдяки цьому мільйони українських біженців у ЄС зможуть і надалі телефонувати рідним в Україну з безкоштовним або пільговим роумінгом.

В українському Мінцифри висловили подяку за підтримку українських біженців Європейській комісії та Асоціації європейських регуляторів у сфері електронних комунікацій (BEREC).

До речі, українцям у ЄС стали доступними швидкі перекази у євровалюті в Україну

 

фото: pexels.com

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *