Кредобанк запроваджує швидкі перекази в євро з країн ЄС

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Український Кредобанк підтвердив запуск програми швидкого переказу коштів у євровалюті з країн Європейського Союзу. Це чергова вигідна пропозиція для українських мігрантів у Європі, після запровадження безкоштовних переказів у злотих з Польщі.

“Перекази з ЄС”: деталі послуги

Нова послуга “Перекази з ЄС” дозволяє переказувати кошти у євро з країн Європейського Союзу на рахунок в українському Кредобанку із використанням загальноєвропейської платіжної системи SEPA. 

Платіжна система SEPA (Single Euro Payments Area) дозволяє здійснювати швидкі, безпечні та недорогі безготівкові платежі до країн Європейського Союзу та деяких інших країн, так само як внутрішні платежі.

Переказати кошти у євро можна із з 27 країн Європейського союзу: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція.

Перекази за допомогою системи SEPA можна здійснити з країн ЄС у євро лише безготівково з поточного рахунку будь-якого банку ЄС. А для переказу використовується номер спеціального рахунку у форматі IBAN Польщі.

швидкі перекази у євро Кредобанк
Для переказів коштів у євро використовується картка “Правильна”, графіка: Кредобанк
Що потрібно для переказу коштів у євро

Для отримання швидких переказів потрібно мати відкритий у Кредобанку рахунок в євро та повідомити відправнику переказу спеціальний рахунок, який можна отримати у мобільному додатку, контакт-центрі чи відділенні Кредобанку. Термін надходження переказу з Польщі – від 15 хвилин, з інших країн ЄС – до одного робочого дня. Комісія за зарахування не стягується.

“Нова послуга Кредобанку фактично інтегрує клієнтів банку у єдиний платіжний простір Європейського Союзу. Відтепер відправити кошти в євро в Україну – просто, швидко та економно, бо використання європейської платіжної системи SEPA істотно здешевлює переказ у євро для відправника та мінімізує час очікування коштів” 
– говорить перший заступник Голова Правління АТ “Кредобанк” Войцєх Тарасюк.

Як правильно здійснити переказ у євро

Для здійснення переказу відправникові коштів необхідно:

  • увійти до свого банківського рахунку в онлайн-банкінгу іноземного банку (в мобільному застосунку або вебверсії);
  • вказати прізвище, ім’я отримувача та суму, яку ви бажаєте перерахувати;
  • передати адресу проживання відправника;
  • додати номер спеціального рахунку в поле, де зазначається IBAN отримувача;
  • підтвердити переказ.

Для успішного зарахування переказу на рахунок отримувача до Кредобанку має надійти інформація про місце проживання відправника. У разі, якщо дана інформація не передається банком ЄС, то відправник може зазначити цю інформацію у полі призначення платежу.

Детальніше про умови переказів з ЄС можна дізнатися тут.

Читайте також поради щодо відкриття бізнесу у Польщі та релокації бізнесу з України.

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 15 =