Як вивчити польську “з нуля” самостійно і безкоштовно: розмовники, підручники, аудіокурси

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Для значної кількості українських мігрантів, що прибули у Польщу цьогоріч, питання як вивчити польську мову є одним із найважливіших у процесі адаптації. Проте мало хто знає, що вивчити польську “з нуля” самостійно і безкоштовно насправді можливо.

Дізнайтеся також: Нові можливості від сервісу ДІЯ для українців за кордоном: відомі деталі

Спеціально для тих українців, які не мають можливості, в силу різних обставин, відвідувати мовні курси очно, журналісти UAPL.INFO – Все про Польщу для українців, розробили покрокову інструкцію як самостійно вивчити польську.

Абетка та вміння прочитати слова: перший крок, щоб вивчити польську з “нуля”

Насамперед українським мігрантам слід вивчити польську абетку, а також як читаються складні літерні сполучення. І хоча польська мова належить до слов’янських мов, у ній є виняткові та притаманні лише їх, звуки, які позначаються притаманними лише польській мові літерами.
Як вимовляються та читаються польські голосні та приголосні

Для того, аби навчитись вірно читати польську мову та вивчити базові лексеми польської мови рекомендуємо скористайтесь одним із найповніших українсько-польських розмовників.

У розмовнику міститься понад 10 000 лексичних одиниць, з якими можна ознайомитись та завантажити за цим посиланням.

Базові навички спілкування польською

Після ознайомлення із правилами читання польських слів, можна переходити до базових навичок спілкування у повсякденному побуті.

Одним із найкращих рішень для цього буде наявний у відкритому доступі набір вправ для українських студентів у Польщі, що вивчають польську мову. Зазначений збірник граматичних вправ для українців дозволить зрозуміти базові засади формулювання простих речень, які допоможуть у побутовому спілкування польською мовою.

Безкоштовно завантажити посібник “Польською без помилок” можна за цим посиланням.

Самостійне вивчення польської можливе: практичні вправи та мультимедійні уроки

Для того, аби продовжити самостійне вивчення польської мови українські мігранти можуть скористатись із представленого на урядовому порталі збірника практичних вправ.

Попри те, що він призначений для дітей, зручна графічна форма допоможе швидко опанувати слова та фрази польською навіть дорослим українським мігрантам у Польщі.

Завантажити навчальний посібник можна за цим посиланням.
Вдосконалити знання польської у мультимедійному форматі українці можуть завдяки безплатним урокам проекту “Po polsku po Polsce”

Завдяки цьому проекту, який фінансується міністерством закордонних справ Польщі, українці можуть обрати тематичний урок, та освоїти нові фрази за різними географічними напрямками.

вивчити польську

Вдосконалення базових навичок володіння польською мовою, вивчення та закріплення тематичних матеріалів в онлайн-форматі українські біженці можуть за цим посиланням.

Як самостійно вивчити польську на високому рівні

Для тих українців, які вже тривалий час перебувають в Польщі, та на побутовому рівні спілкування відчувають себе достатньо впевнено можемо порекомендувати наступну добірку.

Навчальні матеріали для самостійного опрацювання розбиті на рівні складності. Вони дозволять українським мігрантам значно підвищити рівень знання польської мови:

Рівень A1
Рівень A2 з елементами B2
Безумовно самостійне вивчення мови “з нуля” є доволі непростим процесом.

Але це чудова альтернатива для вмотивованих осіб, які в силу різних обставин не мають достатньо часу для вивчення польської на безкоштовних курсах, що діють у багатьох містах Польщі.

Нагадуємо, що для дітей українських мігрантів у Польщі також є багато безкоштовних ресурсів із вивчення польської мови 

фото: pexels.com

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *