Як вивчити польську “з нуля” самостійно і безкоштовно: розмовники, підручники, аудіокурси

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Для більшості українських мігрантів у Польщі питання вивчення польської мови є одним із найважливіших у процесі адаптації. Чи реально вивчити польську “з нуля” самостійно і безкоштовно.

Зверніть увагу, що у багатьох містах Польщі діють безкоштовні курси польської для українських мігрантів

Спеціально для тих українців, які не мають можливості, в силу різних обставин, відвідувати мовні курси очно, журналісти UAPL.INFO – Все про Польщу для українців, розробили покрокову інструкцію.

Як швидко самостійно “з нуля” та без фінансових витрат подолати мовний бар’єр:

Вчимося правильно читати

Перший крок, щоб навчитись вірно читати польську мову та вивчити базові лексеми польської мови: скористайтесь одним із найповніших українсько-польських розмовників, що містить понад 10 000 лексичних одиниць.

Завантажити його можна за посиланням – https://cutt.ly/AFtdDyc

Опановуємо базові навички спілкування

Після ознайомлення із правилами читання польських слів, можна переходити до базових навичок спілкування. Одним із найкращих рішень для цього буде наявний у відкритому доступі набір вправ для українських студентів у Польщі, що вивчають польську мову.

Доступний за посиланням – https://cutt.ly/4Fr6xZQ.

Практичні вправи для закріплення вивченого

Для того, аби продовжити самостійне вивчення польської мови українські мігранти можуть скористатись із представленого на урядовому порталі збірника практичних вправ. Він допоможе закріпити знання для дорослих та вивчити у зручній для дітей графічній формі слова та фрази польською.

Завантажити навчальний посібник можна за посиланням – https://cutt.ly/AFtqi10.

Вдосконалюємо знання польської у мультимедійному форматі

Вдосконалення базових навичок володіння польською мовою, вивчення та закріплення тематичних матеріалів у мультимедійному форматі українські біженці можуть за посиланням – https://cutt.ly/1Kx7PzU.

А для тих, хто справді хоче опанувати польську мову на високому рівні пропонуємо скористатись наступною добіркою матеріалів для самостійного опрацювання:

Рівень 1

Рівень 2

Безумовно самостійне вивчення мови “з нуля” є доволі непростим процесом. Але це чудова альтернатива для вмотивованих осіб, у яких достатньо часу для вивчення польської на безкоштовних курсах, що діють у багатьох містах Польщі.

Нагадуємо, що для дітей українських мігрантів у Польщі також є багато безкоштовних ресурсів із вивчення польської мови 

 

Фото: pexels.com

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 12 =