Спілкування польською стало простішим: представлено перекладач із функцією голосового відтворення

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У Польщі тривають вихідні та наближаються шкільні канікули, і для українських мігрантів це чудова нагода більше дослідити сусідню країну. Чимало українців вирушать на екскурсії та мандрівки Польщею, а для подолання мовного бар’єра їм стане у пригоді новий онлайн перекладач та розмовник.

Читайте також: Як правильно та офіційно доставити генератор з Польщі в Україну

Звичайно ж українські мігранти, які перебувають у Польщі доволі тривалий час, вже частково або повністю опанували багато нюансів польської мови.

Проте для тих, хто перебуває у Польщі відносно недавно набір ключових фраз із різних тематик, що можна відтворити в голосовому форматі – це справді корисна підмога у спілкуванні.

Голосовий розмовник і перекладач онлайн: у чому зручність та переваги 

Безумовно для особи, яка тільки опановує іноземну мову, найзручнішим у використанні є онлайн-перекладач чи онлайн-розмовник із можливістю голосового відтворення матеріалу. Адже правильно прочитати усі польські слова та словосполучення не завжди так просто як видається на перший погляд.

Саме для тих українців, які перебувають на етапі активного вивчення польської, проект #PomagamUkrainie розробив спеціальний голосовий розмовник і перекладач.

Голосовий онлайн-перекладач містить слова та фрази, які найбільш затребувані у повсякденному житті або у надзвичайних ситуаціях.
Переваги онлайн-перекладача із голосовим відтворенням
Завдяки функції голосового відтворення успішно скористатись онлайн-розмовником можуть навіть українці, які майже не володіють польською мовою.

Наприклад, у розділі “Автомобіль” представлено набір фраз з озвученням польською, що стануть в пригоді, коли під час подорожі зламався автомобіль.

Для цього достатньо увійти до онлайн-перекладача, обрати категорію “Подорожі”, далі розділ “Автомобіль” – і на екрані відобразяться відповідні тематичні фрази. Аби порозумітись із польськими громадянами достатньо буде ввімкнути голосове відтворення потрібної фрази у перекладачі.

Перекладач

Творці проекту наголошують на тому, що усі категорії у перекладачі перевірені особою, яка володіє українською мовою та певний час проживала в Україні – тому це не просто типовий комп’ютерний переклад тексту.

Які розділи озвучені польською у голосовому форматі 

Онлайн-перекладач поділений на розділи, у яких містяться найнеобхідніші слова та словосполучення. Також є зручна функція пошуку потрібних слів, яка працює українською та польською мовою.

Відтак можна легко знайти переклад як з української на польську, так і з польської на українську.

телеграм-канал UAPL.INFO

Встановивши перекладач, користувач отримує доступ до 7 тематичних категорій, кожна з яких складається із декількох мовних підкатегорій:
  • загальні фрази;
  • їжа та ночівля;
  • здоров’я;
  • подорожі;
  • екскурсія;
  • покупки;
  • інше.
Детальніше про мовні категорії та підкатегорії можна дізнатись у представленій нижче відеоінструкції

Де знайти новий голосовий онлайн перекладач 

Голосовий перекладач польської мови для українських мігрантів у Польщі доступний онлайн у двох форматах:
  • у браузері комп’ютера або смартфона – за посиланням orpinet.eu/ukrpol
  • а також як мобільний застосунок.
Мобільний застосунок голосового онлайн польсько-українського та українсько-польського перекладача і розмовника абсолютно безкоштовний.

Наразі він не доступний у магазинах мобільних додатків App Store та Google Play, а завантажити його можна із сайту проекту за цим посиланням.

Слід зазначити, що на сьогодні мобільний застосунок онлайн-перекладача польської мови із голосовим супроводом доступний для смартфонів з операційною системою Android. Інші користувачі можуть використовувати браузерну версію онлайн-перекладача.

Читайте також: Як вивчити польську “з нуля” самостійно і безкоштовно: розмовники, підручники, аудіокурси

фото: pexels.com

Як правильно знімати кошти у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *