День захисту дітей у Польщі: місця проведення святкових заходів та локацій

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

1 червня весь світ відзначає День захисту дітей. Цього дня у Польщі традиційно багато заходів для найменших – від майстер-класів, вистав і розмаїтих активностей і аж до сусідських пікніків, де й батькам буде цікаво.

Наші журналісти зібрали для читачів добірку подій, що відбуватимуться у найбільших містах Польщі та можуть зацікавити українців, які перебувають у Польщі із дітьми. Здебільшого усі заходи у добірці або безкоштовні або мають символічну ціну квитків у кілька злотих.

 ДЕНЬ ДИТИНИ – ВАРШАВА

 Варшавський зоопарк (Ogród Zoologiczny) 1 червня запрошує дітей на еко-майстерню. «Розважаючись, ми навчимося дбати про природне середовище та його мешканців», – запевняють організатори свята. Вхід дітей віком до 12 років безкоштовний. Початок заходів об 11:00.

 Центр науки Копернік (Centrum Nauki Kopernik). У цьому науково-ігровому центрі вам забракне дня, щоб відвідати усі атракції і вистави і ви точно повернетесь сюди ще не раз. Заклад не пропонує безкоштовного входу, зате можна придбати один квиток на усі атракціони.

Centrum Nauki Kopernik
У Centrum Nauki Kopernik дітям завжди цікаво, фото warsawtour.pl

Перед відвідинами ознайомтесь із графіком роботи центру та цінами квитків: https://bit.ly/3z6BKUX

 • Адреса: вул. Вибжеже Костюшковське 20 (ul.Wybrzeże Kościuszkowskie 20).

 Національний музей

У суботу і неділю, 4-5 червня, музей запрошує дітей на різноманітні творчі активності під керівництвом українських та польських художниць. Усі заходи будуть проводитись не лише польською, але й українською мовою. Тут діти зможуть спробувати свої сили у художньому мистецтві.

Початок об 11:00. Вхід для українців безкоштовний за умови отримання квитка у касі музею.

 • Детальніше: https://bit.ly/3M2ZyMm
 • Адреса: Алеї Єрусалимські, 3 (Aleje Jerozolimskie 3).

 Слов’янський День дитини

Локальний центр Жолібож (Centrum Lokalne Żoliborz) 4 червня запрошує на Слов’янський День дитини і пропонує доволі широку програму на будь-який смак: майстер-класи з витинанок, гончарства, ткацтва, спортивні конкурси та конкурси із нагородами та ще багато іншого. Вхід вільний.

 День матері і дитини у Вілянуві

Варшавська дільниця Вілянув запрошує 4 червня родини на святкування Дня дитини на галявині Plaża Wilanów. У програмі – концерти, сімейний пікнік з іграми та різноманітними акивностями для дітей, фуд-траки із кухнями усього світу. Для українців заплановані заходи на рідній мові. Кульмінацією свята стане концерт польських зірок та фестиваль кольорів (холі). Початок о 12:00. Вхід вільний.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – КРАКІВ

 Музей Кракова

4 червня одночасно у чотирьох місцях відбудуться чотири події для дітей: на першій діти малюватимуть героїв українських та польських казок; на другій – відкриватимуть таємниці Палацу Кшиштофори, де також відбуватимуться квести; на третьому – експериментуватимуть із травами, вчитимуться творити гербарії, смакуватимуть ароматичними чаями; на четвертому – відкриватимуть таємниці підземелля площі Ринок.

5 червня активності триватимуть не менш інтенсивно. Цього дня відбудеться екскурсія, під час якої діти ознайомляться із незвичними предметами кухні, екскурсія шляхом краківського Смока та інших міських тварин, майстер-клас з виготовлення чаю.

4-5 червня у Кракові відбуватиметься Великий парад Смоків (Wielka Parada Smoków) або Вавельських драконів. За легендою смоки (дракони) мешкали (або й досі мешкають) у королівському замку на Вавелі. Під час параду величезні фігури драконів наповнюють гелієм і вони злітають у повітря.

 

Wielka Parada Smoków
Wielka Parada Smoków, фото: dziennikpolski24.pl

 

Деякі мають довжину до 25 метрів і кілька метрів у висоту! Яскраві емоції від перегляду цього дійства не лише дітям, але й їхнім батькам гарантовані.

 • Детальніше тут: https://bit.ly/3NI3uDv
 • Адреса: узбережжя Вісли, біля Вавелю.

Музей сучасного мистецтва у Кракові (MOCAK)

MOCAK пропонує гру, яка допоможе краще ознайомитись з колекціями музею. Гра буде проводитись українською та польською мовами. Вартість входу символічна – 2 злотих.

 • Більше про святкування у Кракові: https://bit.ly/3wWOImO
 • Адреса: вул.Липова, 4 (ul.Lipowa, 4)

 

ДЕНЬ ДИТИНИ –  ТРУЙМЯСТО (ГДАНСЬК, ГДИНЯ)

5 червня з 11:00 до 13:00 у Зеленому парку на вул. Склодовської-Кюрі (ul.Skłodowskiej-Curie) буде багато атракцій для всієї родини: майстер-класи з рукоділля, спортивно-оздоровчі ігри, подарунки для учасників та пікнік на траві.

 4 червня Ґданський зоопарк запрошує на родинні фестини. Буде багато атракцій для малих і дорослих: конкурси з призами, жива музика, демонстрація вправ військовослужбовців, розфарбовування обличчя та багато іншого.

 • Фестини почнуться о 10:00 і триватимуть до 15:00.
 • Адреса: вул. Карвєньска, 3, (ul. Karwieńska 3).

У Гдині на святкування запрошує Центр науки «Експеримент». Тут діти зможуть складати конструкції із великогабаритних блоків Mamutiko, покататися на картингу та поекспериментувати із гігантськими мильними бульбашками. Також організатори обіцяють «вибухові експерименти вражаючих масштабів». «Чекайте диму, пари, піни та масштабних вибухів!», – йдеться на сайті центру. Вартість квитків для українців – 5 злотих.

 • Адреса: алея Зьвичєнства 96/98 (al. Zwycięstwa 96/98).
 • Більше інформації про заходи у Гдині: https://bit.ly/3LTAIyw

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ВРОЦЛАВ

1 червня на ринку за адресою вул. Нєдвєдзя (ul. Niedźwiedzia) відбудуться Фестини з нагоди Дня захисту дітей на Ведмежому ринку. Для дітей працюватимуть аніматори, а наймолодші зможуть отримати безкоштовну кульку морозива.

 4 червня Музей міста Вроцлава запрошує українських дітей на безкоштовну екскурсію із майстер-класом на ткацькому верстаті. Вартість квитка – 5 злотих, початок о 12:00.

 • Адреса: вул. Цєшинського, 9 (ul.Antoniego Cieszyńskiego, 9)
 • Детальніше: https://bit.ly/3N1CuPw

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ЛОДЗЬ

1 червня дітей з України та їхніх батьків запрошують на інтеграційний сусідський пікнік. Пікнік почнеться о 15:00 у парку Пасаж Абрамовського (Pasaż Abramowskiego). У програмі будуть спортивні, мистецькі і кулінарні майстер-класи, зона відпочинку та музичні майстер-класи для дітей. Батьків частуватимуть кавою, а дітей – солодкою ватою.

4 червня на вулиці Пйотрковській (ul. Piotrkowskiej) відбудуться майстер-класи і конкурси для дітей, працюватиме ігрова зона, надувні батути. Дітей розважатимуть аніматори, також діятиме виставка рідкісних автомобілів. Вхід вільний.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ПОЗНАНЬ

1 червня о 17:00 дітей з України запрошують на польсько-українську інтеграційну зустріч. У програмі міні-вистава, екскурсія по театру ляльок, спільні ігри. Захід відбуватиметься польською та українською мовами.

 • Адреса: Театр анімації, вул. Святого Марціна, 80/82 (ul. Św. Marcin 80/82).
 • Щоб взяти участь у зустрічі треба заповнити форму: https://forms.gle/NFEA11tyfjv6xcyb6

4 червня відбудеться благодійний польсько-український пікнік. Захід почнеться о 12:00 у сквері Захисників України 2022 (Obrońców Ukrainy 2022) на розі вулиць Серафітек і Курніцької (Serafitek i Kórnickiej) і триватиме до 15:00. Для тих, хто не зможе прийти на пікнік, його транслюватиме польське телебачення. Вхід вільний.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ЩЕЦИН

1 червня у Центрі допомоги «Щецин Україні» (Centrum Pomocy «Szczecin Ukrainie») відбудеться польсько-українське свято. Організатори обіцяють багато атракцій, конкурси, у тому числі й конкурси талантів. Дійство триватиме від 13:00 до 17:00. Вхід вільний.

 • Адреса: вул. Марії Склодовської-Кюрі,4. (ul. Marii Skłodowskiej-Curie, 4).

1 червня у Домі культури «Кремінь» (DK «Krzemień») відбудеться традиційне святкування дитячого дня із усіма його атрибутами: надувними гірками, мильними бульбашками, конкурсами, аніматорами та навіть відкритою сценою. Початок о 16:00. Вхід вільний.

 • Адреса: вул. Кремінна, 10 (ul. Krzemienna 10).

1 червня на площі Ясне Блоні імені Івана Павла ІІ (Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II) відбудеться масштабне святкування Дня захисту дітей Brzdąc 2022 (Малюк 2022). Тут виступатиме польська поп-зірка Майка Єжовська, український гурт «Гайдамаки» та інші українські та польські гурти та співаки. На території поруч діятимуть атракціони. Свято триватиме із 12:00 до 20:00.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ОЛЬШТИН

2 червня на Старому місті відбудеться святкування Дня захисту дітей. У програмі повітряні кулі, караоке, забави на електричних гуляйногах, багато конкурсів і майстер-класів і фудтраки. Родзинка дійства – парад казкових героїв. Свято триватиме із 14:00 до 18:00.

Детальніше: https://bit.ly/3GuSOG9

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – РЯШІВ

1 червня на площі Ринок відбуватимуться традиційні дитячі забави та музичні несподіванки. Свято триватиме із 10:00 до 13:00. Вхід вільний.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – БІЛОСТОК

3 червня Музей Підляшшя (Muzeum Podlaskie) запрошує дітей на пікнік. У програмі виступи ілюзіоніста, шоу мильних бульбашок, надувні гірки. Окрім того, для дітей підготують солодку вату, морозиво та попкорн. Вхід та атракціони безкоштовні. Початок о 16:00.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – КЕЛЬЦЕ

Із 27 травня до 5 червня у центрі міста триватиме фестиваль Budzenie Sienkiewki. У програмі музичні виступи, політ на повітряній кулі, майстер-класи для дітей, смачна їжа з фуд-траків та багато іншого.

 Польсько-український День захисту дітей

1 червня о 15:00 з нагоди Дня захисту дітей у Кельцях відбудеться польсько-український благодійний концерт. У воєводському Будинку культури виступлять дитячі ансамблі та артисти з Польщі та України. Вхід вільний.

 • Адреса: вул. Ксьондза Пйотра Сцєгенного (ul. Księdza Piotra Ściegiennego 2)

1 червня об 11:00 у Музеї келецького села (Muzeum Wsi Kieleckiej) почнеться «Польсько-український День захисту дітей у скансені». Свято пройде під гаслом міжнародної інтеграції. У програмі вивчення польських і українських слів, розвиток талантів до фотографії та художнього мистецтва та багато іншого. Дійство триватиме до 14:00. Організатор не оприлюднив умов участі.

 • Адреса: Етнографічний парк у Токарні (Park Etnograficzny w Tokarni)
 • Детальніше: https://bit.ly/3NIHpVn

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ҐОЖУВ-ВЕЛЬКОПОЛЬСЬКИЙ

3 червня о 20:30 на площі Грюнвальдській (Plac Grunwaldzki) відбудеться театральна вистава від театру ляльок «Космічна подорож Гулівера». Вхід вільний.

5 червня філармонія запрошує на родинний концерт «Що на літо?», який розпочнеться о 12:00.

 • Адреса: вул. Дев’яти муз,10 (ul.Dziewięciu Muz,10)
 • Детальніше: https://bit.ly/3N6cD8Y 

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – ЛЮБЛІН

1 червня на лінії №150 із 8:00 до 16:00 курсуватиме музичний тролейбус із подарунками для найменших пасажирів. До речі, у міському транспорті Любліна 1 червня звучатимуть привітання з нагоди Дня дитини українською мовою.

1 червня Pracownia Sztuczka запрошує наймолодших на виставу про світ птахів. Більше того, діти зможуть взяти участь у виставі. Початок о 17:00. Вхід вільний.

 

ДЕНЬ ДИТИНИ – БИДГОЩ

1 червня із 16:00 до 19:00 у Палаці молоді на вул. Ягеллонській, 27 (Pałac Młodzieży, ul. Jagiellońska 27) запрошує на святкові заходи. У програмі виступи молодих виконавців, конкурси з призами, малювання, ліплення фігур та багато іншого. Вхід вільний.

1 червня біля SISU Arena на вул. Торунській, 59 (ul. Toruńska 59) із 17:30-20:00 триватиме Kolor Fest (Холі). Усі охочі зможуть покидатись фарбами, як на справжньому індуїстському фестивалі. 5 червня такий самий фестиваль пройде у міському парку Мисьленцінек (Myślęcinek) із 15:00 до 19:00, але вже у супроводі ді-джеїв. Вхід вільний, але лише за умови купівлі фарби в організаторів.

Kolor Fest
Kolor Fest, фото festiwalkolorow.pl

 ДЕНЬ ДИТИНИ – ТОРУНЬ

1 червня з 16:00 до 18:00 українських та польських дітей запрошує на святкування Бібліотека Коперника в Торуні. У програмі різноманітні ігри та активності, малювання крейдою на асфальті та солодощі.

 • Детальніше: https://bit.ly/3M0VWe2
 • Адреса: вул. Словацького,8 (ul Słowackiego 8).

4 червня об 11:00 перед головним корпусом Центру сучасності «Млин знань» розпочнеться «Наукова петарда» – пікнік з нагоди Дня захисту дітей. У програмі чимало наукових експериментів, то ж сподобатись має не лише дітям, але й дорослим. Вхід вільний.

 • Детальніше: https://bit.ly/3NfFrfe
 • Адреса: вул. Владислава Локєтка, 5 (ul.Władysława Łokietka,5)

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *