Міносвіти Польщі озвучило рішення щодо дистанційного навчання у 2022/2023 навчальному році.

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Очільник Міністерства освіти й науки Польщі пояснив, що на сьогодні немає застережень щодо відновлення навчання у наступному навчальному році в режимі офлайн. Коментуючи рішення щодо дистанційного навчання у 2022/2023 навчальному році, міністр додав, що змішана форма навчання також вкрай малоймовірна.

Нагадаємо, що у Польщі очікують зростання удвічі кількості українських школярів вже у вересні: цифра вражає

Не бачу жодних застережень, – Пшемислав Чарнек

Пшемислав Чарнек переконаний у тому, що у вересня школярі у Польщі повернуться за парти та розпочнуть стаціонарне навчання в очній формі.

– У мене немає жодних вказівок від Міністерства охорони здоров’я Польщі чи інших санітарно-епідеміологічних органів стосовно потенційних обмежень стаціонарної форми навчання, тому ми готуємось до повноцінного очного режиму навчання, як це було у минулому навчальному році,
– повідомив очільник Міносвіти Польщі в ефірі “Польського радіо“.

Нагадаємо, що рішення польського Міносвіти повноцінне стаціонарне навчання у Польщі було повністю у навчальних закладах відновлено 22 лютого 2022 року, після тривалих обмежень, що були спричинені пандемією коронавірусу.

Новий предмет у шкільній програмі
Також під час пресконференції стосовно результатів цьогорічних випускних іспитів Пшемислав Чарнек прокоментував введення у шкільну програму нового навчального предмета Historia i Teraźniejszość  –  Історія та сучасність.

Зі слів міністра освіти Польщі історичні навчальні предмети, які на сьогодні викладаються у школах, надають доволі мало інформації про діяльність польського підпілля у часи Другої світової війни, й не повноцінно висвітлюють діяльність комуністичного режиму часів ПНР.

Відтепер у польських навчальних закладах початкової та середньої освіти учням буде представлено значно більш інформації щодо новітньої історії Польщі та світу – від 1945 до 2015 року.

До речі, Міністерство і науки України офіційно пояснило, як випускникам українських навчальних закладів отримати атестати чи свідоцтва про освіту у Польщі

 

фото: gov.pl

 

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 7 =