Візовий центр у Львові змінює правила прийому заяв на польську візу

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Генконсульство Польщі у Львові повідомило про зміну правил прийому заяв у Візовому центрі. Візовий центр у місті Львів зазначив, що зміни, набувають чинності із 8 грудня 2022 року. Новведення стосуються всіх нових заявників на отримання польської національної візи.

Зверніть увагу: Нові послуги завдяки сервісу ДІЯ стали доступні для українців за кордоном

Офіційне повідомлення розміщено на Facebook-сторінці Генерального консульства Польщі у Львові та Візового центру у місті Львів.

Попередня реєстрація заяв на подання документів скасовується: Візовий центр у Львові

З 08 грудня 2022 року тимчасово скасовується процедура жеребкування та обов’язковість попередньої реєстрації візиту до Візового центру для подання заяв на отримання польської візи.

Інформація про скасування процедури попередньої реєстрації для подання документів підтверджується також і Генконсульством Польщі.

У Візовому центру зазначають, що завдяки змінам у процедурі подання заяв на отримання візи, відтепер їх можна надсилати поштою у будь-який час.

Подання заяв до Візового центру виключно поштою та лише особисто

Окрім скасування попередньої реєстрації із 8 грудня 2022 року Візовий центр у Львові прийматиме візові заяви, надіслані лише через послугу двосторонньої кур’єрської доставки.

Призупинення особистої подачі заяв до Візового центру зумовлено постійними відключеннями електроенергії.

Детальна інструкція щодо процедури подання документів до Візового центру у місті Львів поштою/кур’єрською доставкою доступна за посилання: Як отримати польську візу поштою: покрокова інструкція від візового центру у Львові

Єдиною вимогою до особи, яка планує подати заявку на отримання візи поштою є заповнення даних в системі https://secure.e-konsulat.gov.pl/placowki/92. А також подальше направлення до Візового центру підписаної роздруківки із системи.

У Візовому центрі запевняють, що усі заявки на польську національну візу розглядатимуться в порядку їх надходження, а термін розгляду становитиме від 5 до 30 робочих днів.
Водночас повідомляється про відмову від послуг уповноважених осіб: відтепер заявник має самостійно підготувати усі необхідні документи та направити їх до Візового центру у місті Львів.
візовий центр
У Візовому центру та Генконсульстві Польщі у Львові наголошують на тому, що усі зазначені вище рішення є тимчасовими, фото dyvys.info

Після нормалізації безпекової ситуації, включаючи електропостачання, можливість особистого подання заяв на отримання візи у Візовому центрі буде відновлено.

Щодо заявок та паспортів, які були подані особисто до 08 грудня 2022 року, їх можна буде отримати безпосередньо у Візовому центрі.

Видача оформлених документів із візами проводитиметься з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 16:30.

Проте наголошується, що у випадку відключення електроенергії паспортні документи із візами не видаватимуться.

Хто може отримати польську візу у Геконсульстві Польщі у Львові

Зазначені вище зміни у процедурі отримання польської національної візи не стосуються окремих категорій осіб.  Вони й надалі можуть подавати документи на візи у Генеральному консульстві Польщі у місті Львів.

Йдеться про те, що безпосередньо у консульстві без змін можна і надалі подавати заяви:

  • на отримання шенгенської візи
  • для отримання національних віз, при поданні їх членами родини громадян Республіки Польщі та ЄС,
  • на отримання національних віз власниками Карти Поляка,
  • з метою отримання Карт місцевого (малого) прикордонного руху.

До теми: Обмін посвідчення водія вже доступний українцям у чотирьох містах Польщі

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *