Візовий центр у Львові: відтепер подати документи на візу можна поштою із Польщі

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Отримання польської національної візи у Львові завжди мало попит серед осіб, що планували виїзд у Польщу. Відтепер усі бажаючі отримати польську візу можуть звертатись у новий візовий центр у Львові навіть поштою із території Польщі.

Зверніть увагу: Завдяки сервісу Дія українці тепер можуть відкрити рахунок в українському банку, перебуваючи за кордоном: усі деталі унікальної послуги

Нагадаємо, що 12 серпня компанії TLScontact і Visa Staff уклали угоду з Урядом Польщі щодо обробки заявок на отримання польських національних віз.

Візовий центр у Львові: подання документів стане доступне навіть поштою з Польщі

З понеділка 29 серпня 2022 року візовий центр розпочав надавати послуг особам, які мають намір подати візову анкету для в’їзду до Польщі.

Як заявляють представники Генерального консульства Польщі у Львові новий візовий центр (офіційно – пункт прийняття візових заяв):
  • скоротить час очікування на подання заявки;
  • забезпечить кращі умови для осіб, які бажають подавати візові заяви безпосередньо у візовому центрі;
  • уможливить подання заяви поштою.

Можливість прийому візовим центром документів на вироблення польської візи не лише з території усієї України, а й з Польщі підтвердили у Львівській ОДА.

Зокрема зазначено, що українці, які перебувають на території Польщі можуть направити документи на отримання польської візи за допомогою кур’єрської служби “Міст Експрес”.

візовий центр у Львові
Візовий центр у Львові запрацював на третьому поверсі ТЦ “Спартак”, фото: ЛОДА

Як зареєструватись на подачу документів у візовому центрі

За інформацією польської сторони для того аби отримати термін для подання документів слід провести попередню у системі e-konsulat: за посиланням https://secure.e-konsulat.gov.pl/placowki/92

Надалі на електронну пошту, яка була вказана при реєстрації надійде повідомлення про призначений термін подання документів у візовому центрі.

У Генконсульстві Польщі у Львові запевняють, що визначення терміну подання заяви до візового центру буде визначатися шляхом проведення жеребкування у системі e-konsulat.

За надані послуги із прийому візової заяви у візовому центру буде стягуватись сервісний збір. Оплату цього збору слід провести до направлення документів або у день подання документів безпосередньо у візовому центрі.

Передбачається, що термін розгляду візових заяв не має перевищувати 5 робочих днів.

Генеральне консульство призупиняє видачу польських віз

Також слід зазначити, що із початком роботи нового візового центру у Львові Генеральне консульство Польщі призупиняє прийом заяв на польську національну візу. 

Відтепер отримати польську національну візу у Генеральному консульстві Польщі у Львові зможуть лише члени сімей громадян країн ЄС, власники Карти поляка та найближчі члени їх родин.

Візовий центр у Львові: адреса та час роботи

Візовий центр у Львові із 29 серпня приймає відвідувачів та поштові направлення за адресою:

Україна, 79068, м. Львів
вул. Гетьмана Мазепи 1Б,
офіс 34 (знаходиться на 3 поверсі ТЦ “Спартак”)

Час роботи візового центру у Львові

Понеділок – п’ятниця: з 08:30 до 16:30

Отримання додаткової інформації стосовно роботи візового центру у Львові доступне на:

Зауважте, переказати кошти із Польщі в Україну відтепер можна абсолютно безкоштовно

 

фото: pexels.com

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

3 thoughts on “Візовий центр у Львові: відтепер подати документи на візу можна поштою із Польщі

  1. Мені не прийшли документи, хоча візовий центр склав декларацію в міст експрес, але документи не передав. Де мої документи ніхто не знає. Як тепер мені бути?

  2. Доброго дня!
    а чи може до візового центру подати документи громадянин Туреччини, як іноземець, якщо в нього офрмлене зезволеніє тип А на візу Д ло Польші і він наприклад знаходиться у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *