Важливі зміни у русі потягів Укрзалізниці на польському напрямку у червні

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Для громадян України, які планують виїзд з України у Польщу, чи повернення до рідної домівки в Україні Укрзалізниця запровадила ряд покращень у русі потягів на польському напрямку

Важливі зміни у русі потягів Укрзалізниці.

З 11 ЧЕРВНЯ: ПОТЯГИ КИЇВ – ВАРШАВА (№67) / ВАРШАВА – КИЇВ (№68)

Час руху потягів сполучення Київ — Варшава (№67/68) скорочено на дві години, і тепер українці зможуть значно швидше прибувати до місця призначення по обох сторонах кордону.

Врахуйте, що починаючи із цієї дати (11 червня):

  • потяг сполучення Київ – Варшава відправлятиметься із Києва о 18:23 замість 19:13, а час прибуття до Варшави змінюється на 11:33 замість попереднього часу 14:12.
  • потяг сполучення Варшава – Київ відтепер відправлятиметься о 17:49 і прибуватиме до Києва о 13:12.

Пасажирам, які попередньо бронюють або купують квитки за допомогою порталу https://booking.uz.gov.ua/, слід врахувати оновлення у графіку руху потягів №67/68.

УВАГА! Для того аби правильно обрати початкову або кінцеву точку у Польщі – в пошуку слід задавати назву станції “Варшава Всходня”.

З 12 ЧЕРВНЯ: ПОТЯГ ІНТЕРСІТІ+ №706 ПЕРЕМИШЛЬ – КИЇВ

Враховуючи графік руху потягів польської залізниці, із метою забезпечення можливості зручної пересадки з польського потягу Інтерсіті 83173 сполученням Вроцлав-Перемишль, Укрзалізниця зміщує час відправки потягу сполученням Перемишль – Київ.

Це дасть можливість українським мігрантам, які повертають в Україну із Вроцлава, Катовіце, Кракова та Жешува у максимально короткий термін повернутись додому.

Починаючи із ранку 12 червня потяг Інтерсіті+ №706 (Перемишль – Київ) відправлятиметься із Перемишля о 10:15, на відміну від попереднього часу – о 08:00.

Відповідно корегується і графік прибуття швидкісного потягу на станції в Україні.

З цієї дати Інтерсіті+ №706 прибуватиме в Україні до:

  • Львова о 13:10,
  • Тернополя о 15:24,
  • Хмельницького о 17:14,
  • Вінниці о 19:19,
  • Києва о 22:34.

ВАЖЛИВО! Зважаючи на те, що прибуття цього рейсу у Київ відбуватиметься впритул до початку комендантської години, Укрзалізниця організує додатковий рейс кільцевої електрички для безпечної доставки українців до місця проживання.

Також нагадуємо, українським біженцям у Польщі, що із 1 червня безкоштовними для проїзду на території Польщі залишаються лише декілька кілька напрямків руху.

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *