Укрзалізниця анонсує зміни на польському напрямку і запуск мобільного застосунку

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У серпні Укрзалізниця анонсувала багато оновлень. І це стосується не лише прискорення руху поїздів на польському напрямку, а й введення в дію офіційного мобільного застосунку.

Зверніть увагу, Повний розклад руху поїздів Укрзалізниці до/з Польщі: усі зупинки, час відправлення та прибуття

В Укрзалізниці врахували зростання попиту на поїзди сполучення Україна-Польща та Польща-Україна. І окрім пришвидшення руху потягів на польському напрямку анонсували збільшення їх пасажиромісткості.

Два поїзди на польському напрямку змінять графіку руху

Українцям, які планують виїзд із Києва до Варшави залізничним сполучення слід врахувати, що із 15 серпня поїзд №67 Київ – Варшава відправлятиметься з Києва о 17:27 (попередній час відправлення  – 18:23). Відповідно зміниться час прибуття до Варшави – о 10:04 наступного дня, в той час, як до цього він прибував у столицю Польщі о 11:33.

Також із 7 серпня до складу цього поїзду було додано 2 додаткові вагони для збільшення кількості пасажиромісць на цьому рейсі.

Натомість при плануванні виїзду із Польщі, з міста Хелма до Київа, також слід бути уважним. Адже з 16 серпня поїзд №24 Хелм – Київ відправлятиметься з Хелма о 16:46, а не о 16:05, як це було раніше.

Проте час прибуття у Київ не зміниться – о 07:29, завдяки тому, що Укрзалізниці вдалось оптимізувати графік та пришвидшити цей рейс.

Укрзалізниця: запущено офіційний мобільний застосунок 

11 серпня очільник Мінцифри Михайло Федоров повідомив про запуск офіційного мобільного застосунку від Укрзалізниці. А також майбутнє застосування в поїздах Укрзалізниці супутникового інтернету Starlink

Укрзалізниця

Завдяки новому застосунку від Укрзалізниці пасажири зможуть не лише швидко забронювати місця та придбати квитки.

У застосунку також надходитимуть нагадування із вказанням номера колії, на якій перебуває ваш поїзд та можливість представлення електронного квитка провіднику.

Також у застосунку передбачили можливість швидкого повторного замовлення квитків у особистому кабінеті, адже застосунок буде зберігати історію ваших поїздок.

Укрзалізниця

Завантажити офіційний застосунок від Укрзалізниці можна за цим посиланням. Підтримуються телефони на системах Android та iOS (iPhone).

Новий рейс до Польщі із Рави-Руської: запуск відкладено

Попередньо було широко анонсовано запуск до Дня Незалежності України залізничного сполучення з Польщею із Рави-Руської, прикордонного міста на Львівщині.

Проте 11 серпня голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що запуск сполучення по євроколії з Рави-Руської до Польщі відкладається на невизначений термін.

"Роботи тривають і про відкриття рано говорити. Це буде рішення на рівні урядів двох країн — України та Польщі. Це має бути повномасштабний пункт переїзду, оскільки західний кордон зараз є стратегічно важливим. Ми відійшли від початкового проєкту реконструкції до повноцінного проєкту на рівні урядів двох держав"
– зазначив очільник ЛОВА Максим Козицькій на зустріч із журналістами

Наразі проводиться реконструкція вокзалу у Раві-Руській, паралельно продовжується прокладка колії європейського взірця.

Йдеться про переведення на вузьку колію 9 кілометрів залізничного сполучення від Рави-Руської до польського міста Гребенне.

До речі, українцям у Польщі стали доступні швидкі та безкоштовні перекази коштів в Україну

 

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *