Українським вимушеним мігрантам, які перебувають за кордоном, вчергове стала доступна стипендіальна програма Vidnova Fellowship. Фінансова допомога, на яку можуть розраховувати українці восени 2023 року, становить 64 тисячі гривень.
Зверніть увагу: Усі візові посередники нелегальні, польську візу доведеться оформляти повторно, – офіційне попередження МЗС
У рамках чергового набору заявок від проекту Vidnova Fellowship окремі категорії українців за кордоном можуть отримати 18 тисяч гривень щомісячної стипендії на три місяці. А також до 10 тисяч гривень додаткового фінансування для підтримки їх повернення до України.
Фінансова допомога українцям за кордоном доступна восени 2023 року: Vidnova Fellowship Ukraine
У вересні 2023 року вчергове відкрито набір заявок від українських вимушених мігрантів, які перебувають за кордоном, після повномасштабного вторгнення.
А також для українських громадян, які вже повернулись в Україну та шукають кошти для фінансування їх громадської та культурної активності.
Офіційно на новий етап фінансування Vidnova Fellowship Ukraine 2023 можуть претендувати українські мігранти та мігранти, які після 24 лютого 2022 року виїхали за кордон, але:
- планують повернутися в Україну в наступні три місяці та потребують підтримки у відновленні своєї професійної діяльності;
- повернулися в Україну протягом останніх трьох місяців, щоб відновлювати свою професійну діяльність.
У 2023 році програма фінансової допомоги реалізовується українською громадською організацією "Інша Освіта" та німецькою MitOst gGmbH. Підтримку проекту надає також Фонд ім. Роберта Боша (Robert Bosch Stiftung).
Кому з українців адресована допомога в розмірі до 64 000 гривень
Новий етап стипендіальної програми Vidnova Fellowship Ukraine насамперед спрямовано на фінансування українців, які до повномасштабного вторгнення працювали в громадському, освітньому та культурному секторі.
А саме тих осіб, які в минулому були вимушені виїхати за кордон, але восени 2023 року мають намір відновити свою діяльність вже на території України.
У 2023 році фінансова допомога виділятиметься українським вимушеним мігрантам, які після повернення додому прагнуть відновити власну діяльність як:
- співробітники незалежних медіа;
- особи, задіяні у подоланні наслідків війни в суспільстві, громадські активісти;
- захисники прав людини, екології та охорони навколишнього середовища,
- працівники у сфері неформальної освіти, соціальних інновацій та соціального підприємництва,
- митці та мисткині у сфері культури та мистецтва.
Як українцям подати заявку на 64 000 тисячі гривень фінансової допомоги: вимоги, терміни подання та суми виплат
Насамперед організатори програми фінансової допомоги Vidnova Fellowship зазначають, що до при розгляді заявок на отримання коштів кандидати повинні мати план реалізації діяльності на час отримання стипендії.
Запропонований вид діяльності повинен відповідати тематичним напрямам програми фінансової допомоги. А також слід буде підтвердити зв’язок з обраною професійною діяльністю до 24 лютого 2022 року.
Виплати за програмою грошової підтримки українських вимушених мігрантів розділені за двома сферами:
- тримісячна фінансова допомога у розмірі 18 000 гривень щомісячно: для відновлення діяльності в Україні,
- додаткове разове фінансування в розмірі 10 000 гривень, яке може бути використано на оренду робочих місць, менторство або навчання.
Відтак загальна сума коштів, які можуть отримати українські мігранти восени 2023 року у рамках програми Vidnova Fellowship може досягти позначки у 64 тисячі гривень.
Для того, аби отримати шанс на отримання цих грошових виплат, українцям потрібно заповнити онлайн-заявку, яка доступна за цим посиланням.
Термін подання онлайн-заявки на отримання фінансової допомоги українським вимушеним мігрантам спливає в останній робочий день вересня 2023 року.
До 29 вересня включно заявники можуть заповнити аплікаційну форму та надіслати її організаторам програми Vidnova Fellowship Ukraine 2023.
Це важливо: Як гривні у Польщі з української картки зняти без комісії чи з мінімальним відсотком: відеоінструкція
фото: unsplash.com
Thank you for sharing