Українські школярі у Польщі зможуть отримати безкоштовний ноутбук: оголошено збір заявок

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У Польщі оголошено збір заявок на участь у проекті допомоги  українським біженцям “Ноутбук для українського учня”. У рамках проекту 150 українських учнів у Польщі мають можливість отримати безкоштовний ноутбук для продовження віддаленого навчання за українською програмою.

Нагадаємо що, українці у Польщі можуть отримати допомогу в розмірі 300 злотих для придбання шкільного приладдя.

Хто може отримати безкоштовний ноутбук

Проект “Ноутбук для українського учня” запущено для надання допомоги українським біженцям, котрі вимушено виїхали з України після 24 лютого 2022 року.

Насамперед йдеться про сім’ї або осіб, які не мають джерел фінансування на момент подачі заявки. Проте хочуть аби їх діти продовжили навчання онлайн за українською навчальною програмою і потребують технічних засобів для навчання.

Обов’язковою вимогою є проживання на території Нижньої Сілезії (Dolny Śląsk), яка охоплює Нижньосілезьке, Любуське та Опольське воєводство Польщі.

Пріоритетними категоріями на отримання ноутбука є родини українських біженців із прифронтових, звільнених та окупованих територій, котрі найбільше постраждали внаслідок військових дій. Також розглядатимуться заявки від родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Як українським учням у Польщі отримати безкоштовний ноутбук

Для участі в проекті українським біженцям, які перебувають на території зазначених вище воєводств слід до 24 липня 2022 року заповнити анкету за посиланням Проєкт допомоги біженцям “Ноутбук для українського учня”
При заповненні анкети слід врахувати, що :
  • клопотати про виділення безкоштовного ноутбука для українського учня у Польщі може лише повнолітня особа для власної дитини, котра також перебуває у Польщі і є на утриманні особи заявника;
  • обов’язковою вимогою для участі у відборі заявок є документ, що підтверджує статус учня – атестат попереднього року (допускається і в електронній формі) або інший документ;
  • анкети, у яких буде заповнено поле для мотиваційного листа (опис життєвої ситуації та мотиви, що спонукали подати заявку) матимуть перевагу над тими заявками, що будуть направлені без мотиваційного листа.
Окремо наголошується, що не залежно від кількості дітей у родині одна сім’я українських біженців у Польщі може отримати лише один ноутбук.

Також організатори благочинного проекту  “Ноутбук для українського учня”, просять учасників відбору пам’ятати, що безпосередньо заповнення анкети не гарантує отримання безкоштовного ноутбука.

До речі: У Польщі проводиться низка інтеграційних зустрічей та майстер-класів для адаптації українських дітей

 

фото: pexels.com

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − one =