У Варшаві розпочали роботу пункти оформлення паспортів для громадян України

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Питання оформлення паспортних документів за кордоном є актуальним для великої кількості українських біженців у Польщі. Наприкінці червня у Варшаві вже розпочали роботу пункти оформлення паспортів для громадян України.

Зверніть увагу, що обсяги переказу коштів з Польщі в Україну б’ють рекорди: як безкоштовно переказати злоті

Як було анонсовано, 10 червня 2022 року прийнято відповідну постанову Уряду, яка суттєво розширює можливості оформлення паспортних документів за межами України.

Вже у липні українські мігранти, які перебувають за кордон можуть подавати заяви на оформлення паспортних документів: ID-картки чи закордонного паспорта. На початку паспортний сервіс працюватиме лише у столиці Польщі – Варшаві.
Де у Варшаві подати заяву-анкету на українські паспорти

Як повідомляє, Державна міграційна служба України, чотири спеціально облаштовані мікроавтобуси будуть розміщені за адресою: Warszawa, al. Jerozolimskie 179, біля торгового центру “Blue City”.

Прийом документів буде здійснюватись із понеділка по суботу, з 10 до 19 години.

Електронна черга для подачі документів у Варшаві

Державна міграційна служба наголошує, що прийом документів буде здійснювати за попереднім записом в електронну чергу. Записатись у електронну чергу на подання документів можна за цим посиланням.

Оплата послуг тільки банківською картою

Громадянам України, які планують подання документів та сплату відповідних зборів слід врахувати, що сплата послуг на мобільних комплексах буде здійснюватися на місці в онлайн-сервісі.

Для успішної оплати цього отримувачам послуг необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки. Наразі оплата послуг готівкою є недоступною.

Строки оформлення закордонного паспорта або ID-картки

За попередньою інформацією, терміни оформлення та видачі паспортних документів, зважаючи на воєнний стан, становитимуть:

  • до 45 робочих днів – у звичайному режимі
  • до 20 робочих днів – у терміновому порядку.

Вже у серпні у Варшаві повинен запрацювати повноцінний український сервісний центр із видачі паспортних документів, який прийматиме близько 500 осіб на день.

До речі – всі українці у ЄС нарешті отримали можливість швидко переказати кошти у євро до України

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

3 thoughts on “У Варшаві розпочали роботу пункти оформлення паспортів для громадян України

  1. Доброго дня.У дитини є 2закордоних паспорти . Один у нас на руках срок дії якого вже закінчився а другий у паспортному в Україні. Поїхати забрати паспорт я не можу, тому що війна і дитина навчається у технікумі.
    Чи можу я у Варшаві здати паспорт у якого закінчився срок дії на утилізацію і подати на новий?

  2. Доброго дня!!! Моїм дітям 8,12,13,років потрібно зробити закордонний паспорт,ми стаємо в електронну чергу,але дат не бачимо,можливо якось можна дозвонитись?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *