#Terrorrussia: росія-терорист, – масштабний мітинг у Варшаві: відео, фото

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У неділю 17 липня біля посольства росії у Варшаві відбувся масштабний мітинг українців, які вимагали припинити війну і терор в Україні, а також визнати росію країною-терористом. Головним гаслом демонстрації її учасники обрали #Terrorrussia: росія-терорист.

Протестувальники, серед яких також було чимало поляків, прийшли до амбасади держави-терориста із плакатами “Stop ruzzian terrorism”, “Ruzzia terrorist”, “Stop terror”, “Terrorussia savage murderer”, “Russia a terrorist state”, “Ні війні” та іншими, які свідчили про терористичну діяльність Росії на території України.

“Світ повинен сприймати Росію як терориста”, – наголосили учасники мітингу.

Перед воротами посольства учасники мітингу провели перформанс, який символізував “справжнє обличчя Москви”. На тротуарі поставили матрьошку, передня частина якої була гарно оздоблена, а на звороті були написи про тероризм. Усередині матрьошка була заповнена ракетами.

“Ракети, бомби, війна, страх, це – Росія”, – сказав український художник, відкриваючи готову ляльку.

Іншим перформансом демонстранти нагадали світові про ще один жахливий теракт, який вчинили росіяни – збиття Boeing 777 Малайзійських авіаліній.
На траві біля огорожі посольства розклали десятки паперових літачків, крила яких були зафарбовані червоною фарбою, на деяких також був напис “Вінниця 17.07.2022”, день жахливого теракту росіян у Вінниці.

#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.Варшава - росія - терорист!#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.#Terrorrussia.

 

Окрім Варшави, такі ж мітинги під посольствами Росії сьогодні відбулись у 25 європейських містах.

Нагадаємо, держава-терорист Росія неодноразово обстрілювала ракетами цивільні об’єкти українських міст, що призвело до загибелі десятків мирних мешканців, серед яких чимало дітей.

Востаннє Росія завдала ракетного удару по торговому центру у Вінниці, 14 липня, унаслідок чого загинуло 24 людини.

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *