Репетитор у Польщі: де його шукати і як ним стати українським мігрантам

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Питання пошуку репетитора для українських мігрантів у Польщі актуальне не лише для підвищення освітнього рівня дитини, яка навчається у польській школі. Дуже часто репетитор у Польщі потрібен і підліткам, і навіть дорослим.

До теми: Усі ціни на репетиторів у Польщі: за що у 2022 році просять понад 70 злотих за годину

Де українцям, які адаптуються до нового життя у сусідній Польщі шукати репетиторів, і як стати репетиторів для того аби заробити собі на життя?

“Підводні камені” для українських мігрантів у Польщі є навіть у щоденному спілкуванні  

Польська мова, яку багато хто вважає легкою для розуміння через певну схожість з українською, має дуже багато відмінностей. Адже навіть схожі чи однакові у вимові слова можуть мати кардинально різне значення.

Непоодинокі випадки, коли не лише молодь, а й дорослі українці у Польщі потрапляють до курйозних ситуацій:

  • у магазині замість овочів вам дають фрукти (польською owoce – фрукти);
  • чи посміхаються, коли ви просите когось подати вам чашку у кав’ярні (польською czaszka – череп);
  • чи навіть ображаються, коли почують у свою сторону звичне для українських підлітків звернення “пацан” (польською pacan – це розмовний аналог слів ідіот чи дурень).

У нових життєвих обставинах батьки українських підлітків та школярів у Польщі з усіх сил прагнуть допомогти дітям не лише швидко адаптуватися у колективі, а не пасти задніх у навчанні.

Репетитор у Польщі: де його шукати українським мігрантам

У Польщі зараз можна знайти досить багато сайтів, на яких репетитори із різних навчальних предметів пропонують свої послуги. Навіть більше: учні на цих порталах можуть розмістити свою анкету і викладачі самі будуть пропонувати свої послуги. 
репетитор у Польщі
Які портали із пошуку репетиторів обрати українському мігранту у Польщі восени 2022 року, фото: pexels.com
E-KOREPETYCJE.NET
Портал e-korepetycje.net вважається найбільшою базою оголошень про репетиторство в Польщі. На порталі є оголошення розміщені як репетиторами, так і учнями, і навіть приватними школами.

Цікаво, що шукаючи репетитора, учні або їх батьки, можуть детально описати свої вимоги та бажання щодо викладання того чи іншого предмету. І після цього на їх оголошення відгукнеться саме той репетитор, який дійсно готовий надати описані послуги

Наразі на сайті e-korepetycje.net шукачі репетиторів можуть обрати експертів із понад 200 навчальних предметів.

А окрім звичайної шкільної програми, на цьому порталі українці у Польщі можуть також знайти послуги інших експертів-репетиторів, для прикладу, у сфері фотографії чи шиття.

Для зручності комунікації репетиторів із клієнтами на сайті створено вбудований месенджер, за допомогою якого можна швидко обмінятись інформацією.

KOREPETYCJE.PL
На відміну від попереднього порталу, сайт korepetycje.pl хоча й не може похизуватись такою кількістю користувачів, але заслужено вважається одним із найстарших порталів у сфері репетиторства в Польщі. Адже він працює на польському ринку репетиторства вже понад 20 років.

Портал пропонує аналогічні з іншими послуги, реєстрація на порталі безкоштовна, після вибору викладача студенти не несуть більше жодних фінансових зобов’язань крім оплати послуг викладача, вартість яких визначається останнім самостійно

BUKI
Перейдемо до, мабуть, “наймолодшого” на ринку репетиторства Польщі порталу buki.org.pl. Портал BUKI відомий українцям, адже вже тривалий час працює  в Україні, а нещодавно розширив свою діяльність й на територію Польщі.

За допомогою цього порталу репетитори, які проживають в Україні можуть надавати свої послуги за кордоном. А українці, які виїхали до сусідньої  країни, можуть надавати свої послуги не лише в Польщі, але й українцям, які перебувають в Україні.

На сьогодні на порталі BUKI зареєстровано понад 10 000 викладачів. Українці у Польщі можуть швидко вибрати викладача відповідно до власних побажань і критеріїв.

Корисною та помічною для вибору репетитора у Польщі, є можливість відслідковувати відгуки учнів та перевіряти об’єктивність оцінки того чи іншого репетитора.

Якщо вам буде складно самостійно знайти та обрати викладача, який відповідає вашим вимогам та потребам, це можна зробити з допомогою менеджера порталу. Після спілкування із клієнтами менеджери допомагають обрати кращих кандидатів для ваших потреб.
EKORKI.PL
Ще однією платформою з пошуку репетиторів, яка користується популярністю у Польщі, є портал ekorki.pl. На цьому порталі станом на жовтень 2022 року налічується понад 50 000 оголошень із наданням послуг репетитора у Польщі.

За допомогою розширеного пошуку можна вибрати не лише тему і місце проведення занять, а й підібрати викладача за його освітою, стажем та досвідом.

Одна з унікальних можливостей сайту – це порівняння цін. Для цього на вкладці “порівняти ціни” потрібно вибрати послугу та місце. В результаті пошукова видача покаже порівняння усіх пропозицій з обраного вами місця.

Зазначимо, що використання сайту EKORKI.PL для учнів безкоштовне, а от викладачі будуть змушені сплатити абонплату.
SUPERPROF
Міжнародна репетиторська платформа Superprof доступна також і у Польщі. Основна її відмінність від перелічених вище сервісів для пошуку репетитора у Польщі – це неймовірне розмаїття варіантів послуг.

На цій платформі доступні найрізноманітніші репетитори. Окрім звичних для багатьох навчальних предметів, тут можна знайти тренера із гри в шахи, викладача гри на гітарі чи скрипці, і навіть тренера з боксу чи плавання.

репетитор у Польщі
На польських порталах із пошуку репетиторів можна знайти не тільки викладачів із класичних шкільних предметів, фото: pexels.com

Пошук репетитора відбувається за предметом та місцем розташування. Також можна обирати індивідуальні або групові заняття, онлайн чи очні зустрічі

Як українським мігрантам стати репетиторами у Польщі

Репетиторство в Польщі доволі популярний вид заняття, у сусідній країні навіть є професійне свято – “День репетитора” – яке відзначають щорічно 25 травня.

Для українських мігрантів, з досвідом викладання репетиторство може стати хорошим додатковим або основним джерелом доходу. За даними, зазначених вище порталів із надання послуг репетиторів репетитори у Польщі в середньому заробляють від 3 000 злотих в місяць.

Що потрібно для початку кар’єри репетитора у Польщі
Для початку потрібно зареєструватись як репетитор на одному зі згаданих вище порталів, створивши особистий профіль.

Надалі потрібно буде додати у профіль:

  • копії документів про освіту;
  • сертифікати про завершені курси підготовки;
  • інші документи, які підтверджують вашу кваліфікацію та навички (участь у конференціях, дипломи, нагороди тощо).

Здебільшого портали із пошуку репетиторів не вимагають наявність усіх цих документів. Але слід розуміти, що саме їх наявність допоможе сформувати необхідний імідж та враження в осіб, які шукатимуть викладачів.

Максимально заповнений профіль на сайті не лише збільшить довіру з боку батьків учнів чи студентів, а й збільшує рейтинг викладача на сайті.

В переважній більшості після завершення реєстрації додаткових дій не потрібно.

А про те, що саме вас обрали викладачем надійде сповіщення на вказану при реєстрації електронну пошту, через SMS, месенджер на порталі чи в мобільному застосунку порталу.

Читайте також: Виїзд студентів за кордон: суди скасовують обмеження у виїзді видані прикордонниками

 

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

One thought on “Репетитор у Польщі: де його шукати і як ним стати українським мігрантам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *