Польща скасовує безкоштовний проїзд для українських мігрантів

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Польща скасовує безкоштовний проїзд для громадян України у 2-му класі потягів економкласу TLK та IC. Польська залізниця (PKP Intercity) змінює правила проїзду для громадян України, інформують у пресцентрі компанії

Читайте також про важливі зміни у русі потягів Укрзалізниці на польському напрямку у червні

30 червня – останній день безкоштовного користування окремими напрямками залізниці у Польщі для українських мігрантів. А вже з п’ятниці, 1 липня, українці повинні будуть оплачувати проїзд поїздами PKP Intercity на загальних підставах.

Безкоштовний проїзд для українців на польській залізниці було запроваджено 26 лютого. На початку червня безкоштовний проїзд для українців обмежили, залишивши його лише на трасах до і від кордону з Україною. За весь цей період послугою безкоштовного проїзду скористались понад 2,3 млн українців.

Хто може скористатись безкоштовним проїздом до кінця червня

Нагадаємо, що до кінця червня українські біженці при наявності відповідних документів мають можливість безкоштовно подорожувати лише вагонами з місцями для 2 класу на поїздах класу TLK та IC і виключно в напрямку до або з наступних міст Польщі:

  • Холм (Chełm)
  • Дорогуськ (Dorohusk)
  • Люблін (Lublin)
  • Грубешів (Hrubieszow)
  • Перемишль-Заґуж (Przemyśl Zagórz)
  • Ярослав (Jarosław)
  • Ряшів (Rzeszow)
Рекордні показники PKP Intercity

У PKP Intercity наголошують, що оператору залізничних перевезень вдалось справитись із потоком біженців на початку війни.

Травень 2022 року був рекордним в історії компанії – залізниця перевезла понад 20 млн пасажирів.

А у неділю, 19 червня PKP Intercity перевезла найбільшу кількість пасажирів за понад 20-річну історію діяльності компанії.

Гаряча лінія для українців від PKP продовжує працювати

Для українців продовжує працювати спеціальна гаряча лінія PKP Intercity. Це спеціальний номер для громадян України, які хочуть отримати інформацію рідною мовою про розклад руху PKP Intercity або мають інші питання з приводу подорожей залізницею.

Гаряча лінія працює 7 днів на тиждень з 8:00 до 18:00. Телефон гарячої лінії: +48 22 473 00 86 (вартість дзвінка згідно з тарифом оператора). 

Інформація також доступна на сайті PKP Intercity у двох мовних версіях – польській та українській.

Зверніть увагу, що із 1-го липня польський уряд також припиняє виплати на українських біженців

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 5 =