Поїзд № 67/68 Київ-Варшава: Укрзалізниця припиняє продаж квитків у касах

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

З 10 листопада українці, які планували виїхати у Польщу з Києва залізничним сполученням слід врахувати, що квитки на поїзд № 67/68 Київ-Варшава, придбати у залізничних касах вже неможливо.

До теми: Українці знову можуть продовжити закордонний паспорт в українських дипустановах у Польщі

9 листопада пресслужба Укрзалізниці офіційно повідомила про те, що продаж квитків на поїзд №67/68 Київ — Варшава повністю переводиться в онлайн-режим.

Поїзд № 67/68 Київ-Варшава: найпопулярніший рейс міжнародного сполучення в Україні

Попри збільшення Укрзалізницею обсягів міжнародних перевезень з початку повномасштабної війни у 9 разів, на окремі напрямки міжнародного сполучення і надалі відчувається дефіцит.

Зокрема йдеться про поїзд № 67/68 Київ — Варшава, на який, не зважаючи на збільшення кількості місць у 2,5 раза, квитки придбати й далі вкрай складно.

Укрзалізниця підтвердила, що прямий поїзд сполученням Київ-Варшава залишається найпопулярнішим рейсом на каналі міжнародних перевезень.

Ще більше збільшити кількість місць на цьому рейсі Укрзалізниця не в змозі через обмежену кількість вагонів габариту RIC, які можуть із перестановкою колісних пар здійснювати перевезення пасажирів із Києва до Варшави..

Квитки на рейс Київ-Варшава масово скуповують шахраї-спекулянти для перепродажу

На жаль, шалена популярність рейсового поїзда сполученням Київ-Варшава викликала інтерес шахраїв та спекулянтів.

В Укрзалізниці твердять про те, що квитки на поїзд № 67/68 Київ — Варшава не лише перепродують із рук в руки чи у соціальних мережах. Фіксується все більше випадків, коли шахраї продають пасажирам підроблені проїзні документи.

Що змінитись у продажу квитків на поїзд № 67/68 Київ-Варшава із 10 листопада 2022 року

Для того, аби забезпечити максимальну прозорість, запобігати зловживанням та шахрайству із квитками на поїзд №67/68 Київ — Варшава Укрзалізниця з 10 листопада запроваджує низку заходів із впорядкування продажу квитків на “варшавський” поїзд.
Припинається продаж квитків на залізничний рейс № 67/68 Київ-Варшава у вокзальних касах

Відтак з 10 листопада, усі бажаючі зможуть придбати квитки на поїзд №67/68 Київ-Варшава лише через:

В Укрзалізниці наголосили на тому, що відтепер в усіх вокзальних касах придбати квитки на рейс №67/68 Київ-Варшава в старому “ручному” форматі буде неможливо.

Тому пасажири повинні це врахувати й не стояти в чергах вокзалах та вимагати від касирів продати їм квитки на цей рейс.

67/68 Київ-Варшава
Продаж квитків онлайн на напрямки Київ-Варшава та Варшава-Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, фото kiev.vgorode.ua

Боротьба зі спекулянтами та блокування ботів, які скуповують квитки онлайн

Зазначені вище онлайн-способи придбання квитків на “варшавський” потяг дозволять Укрзалізниці відстежувати та блокувати спекулянтів, а також спеціальні програми-боти, які “полюють” на квитки.

З метою протидії зловживанням в онлайн-форматі кількість проїзних документів на поїзд № 67/68 Київ-Варшава, що можна придбати онлайн в одні руки, буде обмежена 4 (чотирма) квитками на одне замовлення.

В Укрзалізниці попереджають, що усі виявлені бот-акаунти користувачів, що здійснюють автоматичне бронювання серії квитків будуть автоматично блокуватись IT-системою без можливості їх відновлення.

Повернення квитків на рейс № 67/68 Київ-Варшава придбаних онлайн тільки через каси

Також для протидії спекулянтам та онлайн-ботам, які будуть намагатись скуповувати проїзні документи на варшавський напрямок навіть в онлайн форматі, Укрзалізниця запровадила можливість повернення квитків на поїзд № 67/68 Київ-Варшава виключно у претензійному порядку через каси вокзалу.

Таке нововведення дозволить припинити масовий викуп квитків онлайн спеціальними програмами. Адже скуплені “ботами” квитки спекулянти надалі за додаткову плату обмінюють на відповідні іменні квитки для знайдених пасажирів. А не використані квитки масово повертали в онлайн-форматі, отримуючи відшкодування їх вартості.

Це нововведення слід врахувати й добросовісним пасажирам, які в силу тих чи інших обставин не змогли скористатись квитками на “варшавський” поїзд.

Усі повернуті через касу квитки на поїзд 67/68 Київ-Варшава будуть повернуті в загальний квитковий пул, і усі бажаючі їх можуть придбати онлайн-форматі.

Не впевнені у можливості виїзду з України: обирайте квитки на інші поїзди польського напрямку

Для тих пасажирів, які не до кінця впевнені у можливості виїзду “варшавським” потягом, рекомендують купувати квитки на менш дефіцитні напрямки.

Для прикладу на потяг сполучення Київ-Хелм, звідки завдяки зручній пересадці можна добратись надалі до Варшави. Адже квитки придбані на інші поїзди на польському напрямку, які були придбані онлайн, можна без проблем повернути в онлайн-форматі.

Також, для того, аби вивільнити максимум квитків пасажирам, Укрзалізниця обмежила кількість бронювань від офіційних делегацій, дипломатичних та державних установ.

Зверніть увагу: Українці у Польщі масово втрачають виплати 500+ і RKO

фото: колаж UAPL.INFO

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =