PKP Intercity вводить з 11 грудня новий розклад руху поїздів у Польщі

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Польський залізничний оператор PKP Intercity оголосив про те, що з неділі 11 грудня запроваджується новий розклад руху поїздів. Планується не лише введення нових рейсів  по території Польщі, а й значне покращення на міжнародних каналах залізничного сполучення.

Дізнайтеся також: Як зберегти українські пенсійні виплати та отримувати швидкі перекази з Європи –  “Дія” та український банк пропонують віддалене відкриття рахунку 

Як повідомляє польське видання rmf24.pl з 11 грудня 2022 року PKP Intercity також буде проведено підвищення у класі цілої низки рейсових потягів з рівня TLK до рівня IC.

Додаткові рейси PKP Intercity територією Польщі

Окрім збільшення кількості поїзних пар на внутрішніх маршрутах анонсовано також запровадження абсолютно нових швидкісних та експрес-рейсів територією Польщі.

Зокрема із 11 грудня у залізничному сполученні між Варшавою та Краковом кількість пар поїздів, які будуть обслуговуватися потягами класу Pendolino, буде збільшено із 10 до 14. Новий рейс з Варшави до Кракова буде відправлятися зі столиці Польщі після 16:00.

А з березня наступного року вводиться новий рейсовий потяг сполученням Варшава – Тримісто, який відправлятиметься після 20:00.

Краків покращить залізничне сполучення зі столицею Польщі
На період зимових свят та канікул польська залізниця збільшує кількість рейсів між Варшавою та Краковом до 30 поїздів.

А з травня наступного року між Краковом та Варшавою буде запроваджено новий щоденний рейс IC Kinga, який слідуватиме через Радом та Кельце. Також із травня 2023 року Краків отримає пряме сполучення з Бидгощем.

Це стане можливим завдяки продовженню маршруту рейсового потягу IC Kazimierz, який раніше курсував лише до станції Лодзь Фабрична.

Ще більше залізничних напрямків для пасажирів з польського Помор’я
Також новий розклад руху PKP Intercity свідчить про те, що вже з березня наступного року пасажири польського Помор’я отримає низку нових швидкісних залізничних сполучень.

Йдеться, зокрема, про:

  • швидкий поїзд до Бєльсько-Бяла через Варшаву з Помор’я;
  • експрес-поїзд (класу EIP) з Сілезії через Варшаву до Триміста (відправлення з Центрального вокзалу Варшави о 20:25);
  • додатковий рейс категорії EIC – експрес Kaszub, відправлятиметься з Гдині о 20:30 і прибуватиме до Варшави приблизно за чверть години до опівночі, який курсуватиме у дні високої завантаженості пасажирами;

Також зазначається, що з 11 грудня 2022 року курсуватиме щоденно потяг IC Bryza, який сполучає Щецин з Ольштином та Тримістом.

Також для низки рейсів буде підвищено категорію до рівня IC, а саме для:
  • поїзду Kociewie сполученням Гдиня – Головна – Лодзь – Фабрична – Гдиня – Головна, також відтепер на маршруті Kociewie буде задіяна сучасний електричний потяг ED160 FLIRT;

  • поїзд Pobrzeże сполученням Лодзь Фабрична – Колобжег – Лодзь Фабрична, який курсуватиме через Вейгерово, Тримісто та Тчев.

Окремо слід зазначити, що рейс TLK Jamno, який курсує у святкові дні, не лише змінить свою категорію з TLK на IC.

Оновлений IC Jamno розпочне курсувати за подовженим маршрутом Краків – Устка – Краків.

Нові міжнародні сполучення PKP з та доПольщі

Окрім нових рейсових поїздів територією Польщі польський залізничний оператор анонсує також покращення і на каналах міжнародних сполучень.
Ще більше закордонних рейсів з Кракова

Після запровадження нового розкладу із 11 грудня 2022 року пасажири польської залізниці зможуть доїхати із Кракова до Вільнюса лише з однією пересадкою

Оновлений формат сполучення Краків – Вільнюс – Краків забезпечить потяг категорії IC Hańcza. Поїзд на шляху до Литви зупинятиметься, зокрема, у Варшаві та Білостоці.

PKP Intercity
Зазначений цей рейс який до цього часу курсував між Краковом та Сувалками буде підвищено із категорії TLK до категорії IC, фото: suwalki24.pl
Вже з 11 грудня поїзд IC Hańcza курсуватиме за подовженим маршрутом до станції Моцкава у Литві.

Надалі з цієї станції пасажири зможуть продовжити подорож до Каунаса та Вільнюса литовським залізничним сполученням.
Вартість проїзду з Варшави до Вільнюса становитиме 25 євро та 20 євро до Каунаса.

У PKP також повідомили про спрощення залізничного сполучення із Кракова до Праги.

Йдеться про продовження маршруту рейсового поїзда TLK Galicja до Праги, який до цього курсував лише до чеського міста Острава. На маршруті курсування з Кракова до столиці Чехії поїзд зупинятиметься зокрема у Катовіце, Забже та Глівіце.

Більше сполучень між Польщею та Німеччиною від PKP Intercity
У PKP Intercity також повідомили, що після введення в дію нового графіку руху потягів із 11 грудня буде організовано додаткове залізничне сполучення і на німецькому напрямку.

Зокрема йдеться про те, що пасажири із Познані отримають додаткове сполучення з Варшавою та Берліном. Відтак це вже шоста пара поїздів EIC, що курсуватиме між польською та німецькою столицями.

Усі поїзди матимуть спільну назву Berlin-Warszawa-Express (Берлін – Варшава – Експрес).

До теми: Укрзалізниця припиняє продаж квитків у касах на поїзд № 67/68 Київ-Варшава

фото: wikipedia.org

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

One thought on “PKP Intercity вводить з 11 грудня новий розклад руху поїздів у Польщі

  1. Якщо ІС 83172 з Кракова приїздить за розкладом о 9.38, чи встигають пасажири пройти митницю , щоб пересісти на 706 Л Перемишль – Київ , який відправляється о 9.45.?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *