“Паспортний сервіс” у Варшаві: усі нюанси оформлення закордонного паспорта громадянина України

З 22 серпня відокремлений підрозділ ДП “Документ” у м.Варшава – більш відомий під назвою “Паспортний сервіс” – розпочав роботу у форматі стаціонарного центру. Які документи потрібні для оформлення закордонного паспорта, скільки доведеться заплатити за послуги та який порядок отримання документа?

Нагадаємо, ще у липні у Варшаві розпочали роботу пункти оформлення паспортів для громадян України

На офіційній сторінці “Паспортного сервісу” у Варшаві, наголошують, що робота стаціонарного центру наразі проводиться у тестовому режимі.

паспортний сервіс
“Паспортний сервіс” у місті Варшава працює у тестовому режимі, для прикладу 24-25 серпня з технічних причин прийом та видачу готових документів не проводилась, фото: ДП “Документ

Саме тому представники “Паспортного сервісу” у Варшаві просять клієнтів по можливості й надалі приходити на оформлення документів лише за попереднім записом в електронній черзі.

Проте, офіційно попередній запис в електронну чергу не є обов`язковим і подати документи на закордонний паспорт у центрі “Паспортний сервіс” можна і без нього.

Закордонний паспорт у Варшаві: що потрібно знати перед візитом у “Паспортний сервіс”

Особи, які бажають оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон повинні врахувати, що оплата послуг “Паспортного сервісу” проводиться за допомогою онлайн-сервісу.

Саме тому перед візитом у “Паспортний сервіс” потрібно підготувати смартфон та реквізити банківської картки, на якій є достатньо коштів для оплати послуг. Представники “Паспортного сервісу” рекомендують :

 • мати картку українського банку, із можливістю оплати в інтернеті;
 • у випадку володіння карткою, яка видана іноземним банком обов’язково уточнити можливість проведення платежів у гривні;
 • в обов‘язковому порядку перевірити чи на картці, з якої планується проведення оплати, встановлений достатній ліміт для проведення платежів в інтернеті.

Які документи потрібно принести у “Паспортний сервіс” для отримання закордонного паспорта

Для того, аби не виникало питань при поданні заявки на оформлення закордонного паспорта для громадян України у “Паспортному сервісі” у Варшаві наголошують на необхідності представлення та подання:
 • паспорта громадянина України;
 • індивідуального податкового номера фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер);
 • раніше видані закордонні паспорти (і діючі, і не діючі, а також на інше прізвище), якщо такі документи були отримані попередньо особою, яка оформлює новий закордонний паспорт;
 • у випадку викрадення попереднього закордонного паспорта на території України – витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань;
 • заповненої у “Паспортному сервісі” заяви-анкети.
паспортний сервіс
“Паспортний сервіс” у місті Варшава наголошує на необхідності подання максимальної кількості документів, що дозволяють ідентифікувати особу, фото: ДП “Документ”
 Особи, які отримували документи на непідконтрольних територіях можуть представити інші документи

Представники “Паспортного сервісу” у Варшаві просять осіб, які отримували внутрішній паспорт на непідконтрольній українській владі території (окремі регіони Донецької й Луганської області та АР Крим), представити при поданні заявки додаткові документи.

Йдеться про будь-які документи, які містять фотозображення особи, що хоче оформити закордонний паспорт у Варшаві:

 • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
 • дипломатичний паспорт України;
 • службовий паспорт України;
 • посвідчення особи моряка;
 • посвідчення члена екіпажу;
 • посвідчення особи на повернення в Україну;
 • посвідчення водія;
 • військовий квиток;
 • пенсійне посвідчення;
 • пільгове посвідчення;
 • перепустку на роботу.

Водночас при відсутності документів, які містять фото особи, також можна подати у “Паспортний сервіс”

 • свідоцтво про народження;
 • свідоцтво про шлюб;
 • свідоцтво про розірвання шлюбу;
 • дипломи про закінчення ВНЗ;
 • інші документи.

Вартість послуг з оформлення закордонного паспорта у “Паспортному сервісі” у місті Варшава

Відповідно до офіційної інформації ДП “Документ”, вартість послуг відокремленого підрозділу у місті Варшава за оформлення закордонного паспорта складається із двох оплат.

При цьому слід врахувати, що частково оплата проводиться у гривнях – вартість бланка і його персоніфікації. Інша частина вартості – сервісні послуги “Паспортного сервісу” – оплачується у злотих.

Вартість оплати залежить від терміновості виготовлення і становить, станом на 1 вересня:

Закордонний паспорт біометричний – терміновий
 • Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація – 1 085,00 гривень;
 • Сервісні послуги “Паспортного сервісу” у місті Варшава – 335,00 злотих.
Закордонний паспорт біометричний – не терміновий
 • Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація – 733,00 гривень;
 • Сервісні послуги “Паспортного сервісу” у місті Варшава – 335,00 злотих.

Також особам, які планують провести оплати за оформлення закордонного паспорта громадянина України у Варшаві слід врахувати, що зазначені суми оплати вказані без врахування банківської комісії.

“Паспортний сервіс” у Варшаві: електронний запис безкоштовний, махінації недопустимі

Представники “Паспортного сервісу” у Варшаві вчергове нагадують всім, що запис до електронної черги є абсолютно безкоштовним та доступним на офіційному сайті.

Відвідувачів “Паспортного сервісу” просять приходити за 10 хвилин до зазначеного часу, щоб інспектор на рецепції зміг перевірити відповідність ваших документів і видрукувати талон.

З метою уникнення спекуляцій та шахрайства з місцями в електронній черзі, клієнт повинен на рецепції представити SMS саме із телефона вказаного під час реєстрації.

Такі додаткові заходи перевірки у ДП “Документ” пояснюють тим, що через спекуляцію із місцями в on-line чергою (продажем місць) особи. В результаті таких махінацій особи, які реально потребують оформлення закордонного паспорта, не можуть отримати вільне місце в електронній черзі.

Тобто, якщо під час візиту у “Паспортний сервіс” клієнт не зможе представити телефон, на який проводилася реєстрація, йому буде відмовлено в оформлені закордонного паспорта на зазначену у SMS дату та час. 

До обслуговування у “Паспортному сервісі” в місті Варшава також не будуть допущені особи, у яких буде виявлено видозміну талона на оформлення (для прикладу – направлений скріншот з іншого номеру).

Не допускається також і пересилання SMS з іншого — для успішного оформлення документів потрібна оригінальна SMS від відправника PaspService.

Адреса центру “Паспортний сервіс” у Варшаві 

Нагадаємо, що “Паспортний сервіс” у місті Варшава працює за адресою:  Єрусалимські алеї, 179, на другому поверсі торгового центру Blue City (Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City)

 

До теми, послуга безкоштовного переказу злотих із Польщі в Україну стала доступною для українців у Польщі 

 

фото: stopcor.org

 

Читайте також

One thought on ““Паспортний сервіс” у Варшаві: усі нюанси оформлення закордонного паспорта громадянина України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + 13 =