Паспортний сервіс у Варшаві: усі нюанси оформлення закордонного паспорта громадянина України

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

З 22 серпня відокремлений підрозділ ДП “Документ” у м.Варшава – більш відомий як Паспортний сервіс  – розпочав роботу у форматі стаціонарного центру. Які документи потрібні для оформлення закордонного паспорта, скільки доведеться заплатити за послуги та який порядок отримання документа?

Зверніть увагу: Завдяки сервісу Дія українці тепер можуть відкрити рахунок в українському банку, перебуваючи за кордоном: усі деталі унікальної послуги

На офіційній сторінці “Паспортного сервісу” у Варшаві, наголошують, що робота стаціонарного центру наразі проводиться у тестовому режимі.

паспортний сервіс
“Паспортний сервіс” у місті Варшава працює у тестовому режимі, для прикладу 24-25 серпня з технічних причин прийом та видачу готових документів не проводилась, фото: ДП “Документ

Саме тому представники “Паспортного сервісу” у Варшаві просять клієнтів по можливості й надалі приходити на оформлення документів лише за попереднім записом в електронній черзі.

Проте, офіційно попередній запис в електронну чергу не є обов`язковим і подати документи на закордонний паспорт у центрі “Паспортний сервіс” можна і без нього.

Закордонний паспорт у Варшаві: що потрібно знати перед візитом у “Паспортний сервіс”

Особи, які бажають оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон повинні врахувати, що оплата послуг “Паспортного сервісу” проводиться за допомогою онлайн-сервісу.

Саме тому перед візитом у “Паспортний сервіс” потрібно підготувати смартфон та реквізити банківської картки, на якій є достатньо коштів для оплати послуг. Представники “Паспортного сервісу” рекомендують :

 • мати картку українського банку, із можливістю оплати в інтернеті;
 • у випадку володіння карткою, яка видана іноземним банком обов’язково уточнити можливість проведення платежів у гривні;
 • в обов‘язковому порядку перевірити чи на картці, з якої планується проведення оплати, встановлений достатній ліміт для проведення платежів в інтернеті.

Які документи потрібно принести у “Паспортний сервіс” для отримання закордонного паспорта

Для того, аби не виникало питань при поданні заявки на оформлення закордонного паспорта для громадян України у “Паспортному сервісі” у Варшаві наголошують на необхідності представлення та подання:
 • паспорта громадянина України;
 • індивідуального податкового номера фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер);
 • раніше видані закордонні паспорти (і діючі, і не діючі, а також на інше прізвище), якщо такі документи були отримані попередньо особою, яка оформлює новий закордонний паспорт;
 • у випадку викрадення попереднього закордонного паспорта на території України – витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань;
 • заповненої у “Паспортному сервісі” заяви-анкети.
паспортний сервіс
“Паспортний сервіс” у місті Варшава наголошує на необхідності подання максимальної кількості документів, що дозволяють ідентифікувати особу, фото: ДП “Документ”
 Особи, які отримували документи на непідконтрольних територіях можуть представити інші документи

Представники “Паспортного сервісу” у Варшаві просять осіб, які отримували внутрішній паспорт на непідконтрольній українській владі території (окремі регіони Донецької й Луганської області та АР Крим), представити при поданні заявки додаткові документи.

Йдеться про будь-які документи, які містять фотозображення особи, що хоче оформити закордонний паспорт у Варшаві:

 • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
 • дипломатичний паспорт України;
 • службовий паспорт України;
 • посвідчення особи моряка;
 • посвідчення члена екіпажу;
 • посвідчення особи на повернення в Україну;
 • посвідчення водія;
 • військовий квиток;
 • пенсійне посвідчення;
 • пільгове посвідчення;
 • перепустку на роботу.

Водночас при відсутності документів, які містять фото особи, також можна подати у “Паспортний сервіс”

 • свідоцтво про народження;
 • свідоцтво про шлюб;
 • свідоцтво про розірвання шлюбу;
 • дипломи про закінчення ВНЗ;
 • інші документи.

Вартість послуг з оформлення закордонного паспорта у “Паспортному сервісі” у місті Варшава

Відповідно до офіційної інформації ДП “Документ”, вартість послуг відокремленого підрозділу у місті Варшава за оформлення закордонного паспорта складається із двох оплат.

При цьому слід врахувати, що частково оплата проводиться у гривнях – вартість бланка і його персоніфікації. Інша частина вартості – сервісні послуги “Паспортного сервісу” – оплачується у злотих.

Вартість оплати залежить від терміновості виготовлення і становить, станом на 1 вересня:

Закордонний паспорт біометричний – терміновий
 • Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація – 1 085,00 гривень;
 • Сервісні послуги “Паспортного сервісу” у місті Варшава – 335,00 злотих.
Закордонний паспорт біометричний – не терміновий
 • Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація – 733,00 гривень;
 • Сервісні послуги “Паспортного сервісу” у місті Варшава – 335,00 злотих.

Також особам, які планують провести оплати за оформлення закордонного паспорта громадянина України у Варшаві слід врахувати, що зазначені суми оплати вказані без врахування банківської комісії.

Паспортний сервіс у Варшаві: електронний запис безкоштовний, махінації недопустимі

Представники “Паспортного сервісу” у Варшаві вчергове нагадують всім, що запис до електронної черги є абсолютно безкоштовним та доступним на офіційному сайті.

Відвідувачів “Паспортного сервісу” просять приходити за 10 хвилин до зазначеного часу, щоб інспектор на рецепції зміг перевірити відповідність ваших документів і видрукувати талон.

З метою уникнення спекуляцій та шахрайства з місцями в електронній черзі, клієнт повинен на рецепції представити SMS саме із телефона вказаного під час реєстрації.

Такі додаткові заходи перевірки у ДП “Документ” пояснюють тим, що через спекуляцію із місцями в on-line чергою (продажем місць) особи. В результаті таких махінацій особи, які реально потребують оформлення закордонного паспорта, не можуть отримати вільне місце в електронній черзі.

Тобто, якщо під час візиту у “Паспортний сервіс” клієнт не зможе представити телефон, на який проводилася реєстрація, йому буде відмовлено в оформлені закордонного паспорта на зазначену у SMS дату та час. 

До обслуговування у “Паспортному сервісі” в місті Варшава також не будуть допущені особи, у яких буде виявлено видозміну талона на оформлення (для прикладу – направлений скріншот з іншого номеру).

Не допускається також і пересилання SMS з іншого — для успішного оформлення документів потрібна оригінальна SMS від відправника PaspService.

Адреса центру “Паспортний сервіс” у Варшаві 

Нагадаємо, що “Паспортний сервіс” у місті Варшава працює за адресою:  Єрусалимські алеї, 179, на другому поверсі торгового центру Blue City (Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City)

 

До теми, послуга безкоштовного переказу злотих із Польщі в Україну стала доступною для українців у Польщі 

 

фото: stopcor.org

 

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

14 thoughts on “Паспортний сервіс у Варшаві: усі нюанси оформлення закордонного паспорта громадянина України

 1. Сервісні послуги 335 злотих! Боже, які ж зажерливі?
  Вирішили збагатитися на біженцях. Безсовісні!

 2. Будь ласка надайте електрону адресу для онлайн реєстрації, для оформлення паспорту

 3. Доброго дня! Можна дізнатися чи буде видача паспортів у Кракові о кінця року, якщо на сайті висить інформація – Документ передано до міграційної служби для подальшої передачі до ЦНАП, 06.12.2022, чи є шанс його отримати. Взагалі подавала терміновий закордонний паспорт на термін виготовлення від 1.5 до 2 місяців, в мене є квитанції про оплату. Вже через тиждень 3 місяці, хто мені повернить кошти? Подавала документи 04.10

 4. Якщо є виготовлений паспорт на території України. Чи можлива передача документа на територію Польщі?

 5. Зпочатку я дуже зраділа,що хоть десь можно зробити документи без запису,без діфіцитних талончиків. Проїхавши 700км ,швидко добралися в центр. Перше моє розчарування було,коли на дверях на моє питання чорна фахівець мені дуже різко відповла ,друге коли в кабінці під номером 1 фахівець запропонуваала ДОП страховку на документи,але я відмовилась купити і вона теж поміняла свій настрій (мабуть доп плани високуваті).Тепер висновок мої термінові паспорти за 6145 грн. без Доп страховки вже роблять два місяці. Причин багато кажуть,але ніхто не знає чому,як НЛО -невідомо. В группі Варшава пишуть,що зробили за місяць ,півтора,а я думаю хоть би мій за три місяці ……..Слів не має. Ціни не збігаються :: з якістю обслуговування
  та елементарного нормального ставлення до людей

 6. Доброго вечора підкажіть будь. ласка якщо на сайт висить нформаця Документ передано до мграцйно служби для подальшо передач до ЦНАП, 29.12.2022, ,а сьогодні 10.01 коли чекати?Родили разом з сусідами в них 5.01 к видачи

  1. Доброго дня,підскадіть будьласка чи багато людей у живій черзі,за скільки часу можна подати документи??

 7. Добрий день. Пiдскажiть будь ласка при забираннi паспорту дитини 14 рокiв з ДП Варшава мати повинна бути чи бабуся може його получити?

  1. Добрий день. Скажіть коли будуть паспорти за 6.10 подача. Козак -Сем’янчук Наталія. Дуже потрібний паспорт . І чи можите дати номер телефону за яким з вами можна зконтактуаатися . Усі гарячі лінії кажуть що немають з вами ніякого відношення .

 8. Добрий день. Скажіть коли будуть закардоний паспорт за 15.12.2022р. Нестеров Антон Сергійович паспорт ВЕ 903774 Дуже потрібний паспорт . І чи можите дати номер телефону за яким з вами можна зконтактуаатися. на сайте “Інформаціі не знайдено” ?????

  Велике дякую мама.

 9. Доброго дня. Хочу дізнатись, чи є мої паспорти ID і закордонний у вашому ПС. Оформляла срочно 23.01.2023. Дітям теж оформляла в цей день і їх паспорти отримала вже тиждень тому. Відслідковую на сайті ДМС- там пише,що документи доставлено в міграційно службу для передачі в паспортний сервіс. ID був туди доставлений 17.02.2023, а закордонний 24.02.2023
  Сьогодні вже 06.03.2023 і нема ніякої смс і інформації про долю моїх документів

 10. Доброго дня, шановні! Надзвичайно шкода, що сайт НЕ ПРАЦЮЄ взагалі. Ідея дати можливість громадянам України оформити і отримати документи, не повертаючись в Україну, класна, але окрім самої ідеї потрібно налагодити систему її функціонування.
  По-перше, на скільки я розумію, ініціатива надання такої можливості людям включала в себе швидко і без труднощів стати в чергу, подати необхідні документи, заплатити – і отримати те, що хотів, а не ночувати перед дверима офісу 3 ночі, в надії ХОЧ ТАК ОТИМАТИ ДОКУМЕНТИ!
  По-друге, перед тим як брехати про регулярне оновлення/додавання нових термінів на подачу документів, цю брехню треба добре продумати, щоб не вікрити свою некомпетентність і непрофесіоналізм.
  Прикро, що ви не скористалися нагодою полегшити життя і собі, і іншим…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *