“Паспортний сервіс” у Варшаві: як оплатити онлайн послуги українцям у Польщі

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Тисячі українських мігрантів планують скористатись послугами “Паспортного сервісу” у столиці Польщі. Проте варто пам’ятати, що оплату послуг “Паспортний сервіс” у Варшаві проводить саме у форматі онлайн-платежів із використанням індивідуального QR-коду.

До теми: як оформити український закордонний паспорт у Варшаві

Як правильно провести операцію оплати послуг “Паспортного сервісу” і де шукати QR-код, який приведе на потрібну сторінку для здійснення платежу.

QR-код для оплати: як ним скористатись

Під час подання документів кожному заявнику, який оформляє у “Паспортному сервісі” у Варшаві закордонний паспорт, ID-картку чи обмінює водійське посвідчення, видається номерна заява-приєднання до Публічного договору про надання послуг.

У її лівому верхньому куті розміщено індивідуальний QR-код. Саме цей код і потрібен для того аби оплати послуги “Паспортного сервісу” у Варшаві.  

Паспортний сервіс

 

Нагадуємо, що зазначений QR-код є індивідуальний і після того, як заявник його просканує за допомогою смартфону, він потрапить на сторінку оплати замовлених саме ним послуг у варшавському “Паспортному сервісі”.

“Паспортний сервіс” у Варшаві: оплачуємо послуги онлайн

Після переходу за просканованим QR-посиланням заявник потрапляє на одну зі сторінок порталу qr.pasport.org.ua, де буде вказано дані замовлення, які потрібно оплатити.

Паспортний сервіс

Відповідна сума оплати буде залежати від вартості послуг, яка оплачується.

Для продовження процедури оплати потрібно поставити “галочку” у клітинці про ознайомлення із договором офертою та ввести електронну пошту для отримання квитанцій про оплату послуг.

Паспортний сервіс

Після цього потрібно ввести реквізити платіжної картки, з якої буде проводитись оплата та натиснути кнопку “хочу оплатити”.

Паспортний сервіс

Надалі, у відповідне поле потрібно ввести пароль підтвердження оплати. Зауважте – цей пароль надійде на телефон, який прикріплений як фінансовий до картки, з якої проводиться оплата.

Паспортний сервіс

Якщо пароль введено правильно, і оплата успішно пройшла на екрані телефону заявника повинна з’явиться велика зелена галочка. Саме її слід представити інспектору “Паспортного сервісу” у Варшаві, який проводить оформлення документів, для підтвердження оплати послуг.

Паспортний сервіс

Нагадаємо: для того аби успішно оплатити онлайн послуги “Паспортного сервісу” у Варшаві необхідно:
 • мати картку українського банку, із можливістю оплати в інтернеті;
 • у випадку володіння карткою, яка видана іноземним банком обов’язково уточнити можливість проведення платежів у гривні;
 • в обов‘язковому порядку перевірити чи на картці, з якої планується проведення оплати, встановлений достатній ліміт для проведення платежів в інтернеті.

У разі виникнення труднощів при роботі із порталом з оплати послуг “Паспортного сервісу” у Варшаві можна звертатись за допомогою за наступними номерами телефонів:

 • +38 (097) 470-05-05 – оператор Київстар
 • +38 (066) 470-05-05 – оператор Vodafone
 • +38 (073) 470-05-05 – оператор Lifecell

Зверніть увагу, українським мігрантам та ВПО пропонують понад 50 000 гривень для повернення в Україну:

 

фото: ДП "Документ"

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

6 thoughts on ““Паспортний сервіс” у Варшаві: як оплатити онлайн послуги українцям у Польщі

 1. Доброго дня. Підкажіть які потрібно взяти документи. Для написання заяви на пересилання виготовлених паспортів з України для дітей.

 2. Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка, як оплатити за загранпаспорт, якщо немає карти українського банку, а є тільки карта банку CreditAgrigol.

  1. Відкрийте віддалено картку Кредобанку, потім на картку в злотих перекажіть кошти з польської картки, у мобільному додатку Кредобанку обміняйте онлайн злоті на гривні (курс дуже хороший). Гроші зарахуються на гривневу картку від Кредобанку та оплатіть.
   Як швидко відкрити картку онлайн – тут https://uapl.info/servis-diia-umozhlyvyv-onlajn-vidkryttia-rakhunku-v-ukrainskomu-banku/

 3. Доброго дня, підкажіть чи можна оплатити однієї українською карткою мені і мамі два закордонних паспорти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *