телеграм-канал UAPL.INFO

Паспортний сервіс у Польщі підвищив вартість оформлення документів: повний перелік цін

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

З жовтня 2022 року українцям, які оформлятимуть документи у Польщі, у підрозділах ДП “Документ” доведеться відчутно більше заплатити за послуги. Паспортний сервіс у Польщі підняв ціни як на виготовлення документів у терміновому порядку, так і вартість сервісного збору у всіх трьох містах сусідньої країни.

До теми, як оплати послуги Паспортного сервісу у Польщі: покрокова інструкція

Наразі у містах Польщі працює вже три пункти оформлення документів ДП “Документ”. Першим відкрився мобільний пункт Паспортного сервісу у Варшаві, який вже працює у стаціонарному форматі. А наприкінці вересня мобільні пункти з оформлення документів для українських громадян запрацювали у Гданську та Кракові.

Ціни на послуги Паспортного сервісу у Польщі зросли у жовтні

Станом на 6 жовтня 2022 року на інтернет-сторінках усіх трьох представництв ДП “Документ” у Польщі оновлено вартість оформлення документів.

Відтак, українцям за кордоном під час візиту до “Паспортного сервісу” у Варшаві, Кракові чи Гданську доведеться мати на банківських картках на кілька сотень гривень та кілька десятків злотих більше.

Одразу зазначимо, що наведені на офіційному сайті представництв ДП “Документ” у Польщі дані про вартість послуг не враховують банківську комісію. Тому під час оплати зазначених нижче послуг остаточна сума, яку доведеться оплатити українцям може відчутно зрости.

Паспортний сервіс у Польщі: нові ціни на документи

Оформлення біометричного закордонного паспорта у Польщі:
 • за отримання біометричного закордонного паспорта у терміновому порядку доведеться заплатити 1373 гривні за адмінпослугу та бланк, а також 370 злотих за сервісні послуги. Попередня вартість становила 1085 гривень та 335 злотих відповідно;
 • при отриманні біометричного закордонного паспорта у стандартному порядку вартість адмінпослуги та бланку не зросла і залишилась 733 гривні, проте сервісний збір зріс із 335 до 370 злотих.
 Оформлення паспорта України (ID-картки) в Польщі
 • за отримання ID-картки вперше з 14 років за 20 робочих днів сплачується лише збір за сервісні послуги підприємства в розмірі 370 злотих, який до цього становив 335 злотих;
 • вартість адмінпослуги за видачу ID-картки замість паспорта зразка 1994 року за 20 робочих днів або обмін ID-картки не змінилась – 372 гривні, натомість оплата сервісних послуг підприємства зросла із 335 до 370 злотих;
 • при терміновому обміні ID-картки або терміновому (10 робочих діб) оформленні ID-картки замість паспорта зразка 1994 року піднялась вартість як адмінпослуги та бланку: із 498 до 742 гривень, так і вартість сервісних послуг: із 335 до 370 злотих.
Паспортний сервіс у Польщі
При оформленні ID-картки вперше вартість бланка не сплачується, лише сервісні послуги, фото Державна міграційна служба України
Одночасне оформлення паспорта України (ID-картка) та закордонного паспорта в Польщі
 • за одночасне отримання вперше з 14 років ID-картки та закордонного паспорта у Польщі тепер доведеться заплатити:
  • в прискореному режимі за 7 робочих днів: 1373 гривні за адмінпослугу й бланк закордонного паспорта (до цього 1085 гривень), а вартість сервісних послуг зросла із 425 до 460 злотих;
  • у стандартному режимі за 20 робочих днів: вартість оплати за адмінпослугу й бланк закордонного паспорта не зросла і становить 733 гривні, натомість вартість сервісних послуг зросла із 425 до 460 злотих.
 • одночасне оформлення ID-картки та закордонного паспорта у Польщі тепер коштує:
  • в прискореному режимі за 7 робочих днів: 2115 гривень за адмінпослугу, бланк закордонного паспорта, бланк ID-картки та їх персоналізацію (до цього 1583 гривні), сервісні послуги також підросли в ціні із 425 до 460 злотих;
  • у стандартному режимі за 20 робочих днів: вартість оплати за адмінпослугу й бланк закордонного паспорта не зросла і становить 1005 гривень, вартість сервісних послуг зросла із 425 до 460 злотих.

 Обмін посвідчення водія (тільки у підрозділі ДП “Документ” у Варшаві)

У жовтні також було підвищено вартість сервісної послуги підрозділу “Паспортного сервісу” у Варшаві за обмін українського посвідчення водія.

Відтепер українцям, які вирішили обміняти посвідчення водія доведеться витрати на 30 злотих більше, ніж у вересні: ціна послуги зросла із 420 до 450 злотих. Водночас вартість видачі та обміну національного посвідчення водія залишилась незмінною: 254 гривні.

Принагідно нагадаємо, що у Варшаві можливо лише обміняти водійське посвідчення. Послуга відновлення втраченого чи викраденого водійського посвідчення наразі не доступна у Польщі.

До речі, українці у Польщі відтепер можуть швидко і без комісій переказувати кошти в Україну: детальна відеоінструкція

 

фото: Паспортний сервіс

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =