“Паспортний сервіс” у Кракові та Гданську уже працює: де подати документи

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Білі мікроавтобуси із символікою “Паспортного сервісу” вже з’явились на вулицях Кракова та Гданську. Де шукати “паспортний сервіс” у Кракові та Гданська, і які документи у цих містах можуть зараз оформити українські мігранти.

До теми, як оплати послуги “Паспортного сервісу”: покрокова інструкція

Як і анонсувала попередньо очільниця Державної міграційної служби України Наталія Науменко, українські документи розпочали видавати у чотирьох містах Польщі.

Після того, як запрацював на повну потужність підрозділ ДП “Документ” у Варшаві, було повідомлено про початок прийому документів на отримання закордонного паспорта у Вроцлаві.

Відтепер у білих мікроавтобусах зі знайомою українцям позначкою “Паспортний сервіс” із прапорами Польщі та України, розпочато прийом заяв-анкет на оформлення паспортних документів ще у двох містах сусідньої країни.

Паспортний сервіс: мобільні пункти у Кракові та Гданську

На відміну від Вроцлава, де прийом документів проводиться виключно за попереднім записом у Генеральному консульстві України, у Кракові та Гданську доступна й жива черга.

Формат роботи мобільних пунктів прийому заяв-анкет на оформлення паспортних документів у Кракові та Гданську дуже схожий на те, як починав роботу ДП “Документ” у Варшаві.

паспортний сервіс
У нових пунктах подачі документів проведено заходи для збільшення пропускної можливості живої черги, фото: ДМС України.

Попередня реєстрація в електронній черзі гарантує отримання громадянами України у Польщі низки послуг заздалегідь, що дозволить більш ефективно спланувати свій час.
Водночас у “Паспортному сервісі” наголошують, що реєстрація в електронній черзі не є обов’язковою для отримання послуг у Кракові та Гданьску.

І якщо комусь не вдалось зареєструватися онлайн, слід із самого ранку прийти до “Паспортного сервісу” для того аби отримати талон на обслуговування впродовж робочого дня за живою чергою.

Які українські документи та де можна оформити у Кракові та Гданську

Станом на кінець вересня українці у Польщі можуть подати заяви-анкети у мобільних пунктах ДП “Документ” для:

  • оформлення закордонного паспорта;
  • оформлення ID-картки;
  • одночасного оформлення закордонного паспорта та ID-картки.
“Паспортний сервіс” у Кракові

У Кракові мікроавтобуси “Паспортного сервісу” наразі приймають громадян України за адресою Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 31−154.

  • Графік роботи: із понеділка по суботу з 10 до 19 години.
“Паспортний сервіс” у Гданську

У Гданську українці відтепер можуть подати заяви документи на оформлення паспортних документів у мобільних пунктах ДП “Документ”, які розташовані на вулиці Cienista 30 поблизу торгового центру “Chelm. Shopping center”

  • Графік роботи: із понеділка по суботу з 10 до 19 години.

Маніпуляції з електронною чергою незаконні, – Державна міграційна служба України

Анонсуючи відкриття нових пунктів оформлення паспортних документів у Кракові та Гданську, у ДМС вчергове нагадали про те, що запис до електронної черги є безоплатним. Тому користуватись послугами “посередників” вкрай ризиковано, адже по суті це незаконна спроба заволодіти коштами довірливих громадян.

Нагадаємо, що у підрозділі “Паспортного сервісу” у Варшаві вжито заходи, які мінімізують маніпуляції з електронною чергою.

Якщо під час візиту у “Паспортний сервіс” клієнт не зможе представити телефон, на який проводилася реєстрація, йому буде відмовлено в оформлені закордонного паспорта на зазначену у SMS дату та час.

До обслуговування у “Паспортному сервісі” в місті Варшава також не допускають особи, у яких буде виявлено видозміну талона на оформлення (для прикладу – направлений скріншот з іншого номеру). Не допускається також і пересилання SMS з іншого телефону — для успішного оформлення документів потрібна оригінальна SMS від відправника PaspService.

Зверніть увагу, що при поверненні в Україну із Польщі потрібно правильно оформити повідомлення у ZUS

 

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

One thought on ““Паспортний сервіс” у Кракові та Гданську уже працює: де подати документи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *