Обсяги переказу коштів з Польщі в Україну б’ють рекорди: як безкоштовно переказати злоті

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Українці, які опинились у Польщі, попри всі труднощі намагаються фінансово підтримати рідних, що залишились в Україні. Чи насправді можливо безкоштовно переказати злоті з Польщі в Україну без комісії та переплат.

Нагадаємо, що у Варшаві розпочали роботу пункти оформлення паспортів для громадян України

Попри всі негаразди та скрутні моменти, українські мігранти не припиняють ділитись заробленими тяжкою працею коштами із близькими та родичами в Україні. Фінансові експерти зазначають, що більшість переказів в Україну здійснюється із рахунків, які українці відкрили у польських банках.

Значна частина українських вимушених мігрантів для отримання соціальних виплат оформила картки найбільшого польського банку PKO Bank Polski, який водночас є державним банком.

Тому для українців дедалі актуальнішою стає тема пропозицій саме цього банку щодо можливості переказу коштів в Україну із мінімальними втратами чи взагалі за 0 злотих. 

ПЕРЕКАЗАТИ КОШТИ В УКРАЇНУ ЗА 0 ЗЛОТИХ – РЕАЛЬНО

Інноваційна послуга швидких переказів з Польщі в Україну на рахунок у Кредобанку була запроваджена у грудні 2021 року. Абсолютно очікувано, що послугу швидких переказів PKO Bank Polski надає у партнерстві з українським Кредобанком, який перебуває у власності польського державного банку.

Вартість переказу — від 0 злотих, зарахування на рахунок одержувача — від 15 хвилин залежно від способу та часу відправки.

НАСКІЛЬКИ ПОПУЛЯРНОЮ Є ПОСЛУГА ШВИДКИХ ПЕРЕКАЗІВ ВІД КРЕДОБАНКУ

Як повідомляють у Кредобанку, лише за перше півріччя 2022 року через швидкі транскордонні перекази Кредобанку з Польщі в Україну було здійснено понад 35 тисяч переказів, а їхня загальна сума становить майже 40 мільйонів злотих.

безкоштовно переказати злоті
Перекази коштів з Польщі в Україну б’ють рекорди, графіка: Кредобанк

“Завдяки тісній співпраці з нашим акціонером PKO Bank Polski наші клієнти мають змогу швидко й без комісії відправити кошти своїм рідним в Україні чи отримати зарплату від працедавця.
Червень 2022 року став рекордним за весь період дії послуги — клієнти відправили з Польщі на рахунок в Кредобанку понад 10 мільйонів злотих.
Ми вважаємо це справжньою революцією на ринку транскордонних грошових переказів”
— говорить директор виконавчий напрямку роздрібного бізнесу АТ “Кредобанк” Адам Ожеховський.

Одним із факторів зростання обсягів фінансових переказів експерти вважають все більшу обізнаність українських мігрантів про інноваційну послугу, коли злоті можна насправді безкоштовно переказати в Україну без особливих зусиль.

В цілому, за час дії послуги частка переказів від юридичних осіб зросла майже в чотири рази, а середня сума переказу від фізичних осіб становила понад тисячу злотих.

ЯК ШВИДКО ТА БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕКАЗАТИ ЗЛОТІ ІЗ ПОЛЬЩІ В УКРАЇНУ

Відправниками переказів можуть бути, як сам одержувач, так і будь-яка особа,  якій відомо унікальний ідентифікатор отримувача переказу.

Переказати кошти можна через будь-яке відділення чи агентську точку банку PKO Bank Polski або Poczta Polska. А також за допомогою онлайн-додатків іРКО або ІКО, чи онлайн-банкінгу будь-якого польського банку.

Відправнику коштів при здійсненні переказу у відділеннях чи агентських точках необхідно:

  • мати закордонний паспорт при переказі готівкою або безготівково через відділення;
  • унікальний ідентифікатор (IBAN) отримувача для здійснення переказу;
  • вказати прізвище, ім’я отримувача латиницею;

Окрім того, важливо при виконанні переказів ретельно перевіряти дані отримувача: повноту та правильність написання прізвища, ім’я та адреси проживання.

Для отримання швидких переказів потрібно лише мати відкритий у Кредобанку рахунок в польських злотих.

Після чого повідомити відправнику переказу унікальний ідентифікатор у форматі IBAN, який можна отримати у мобільному додатку, контакт-центрі чи відділенні Кредобанку.

Детальніше про тарифи на перекази можна дізнатися тут.

Нагадаємо, що окрім переказів у злотих українці мають можливість швидко  надіслати в Україні і євровалюту із 27 країн ЄС.

 

фото: pexels.com

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − fourteen =