Новий поїзд з Варшави до Рави-Руської і далі до Львова вже у червні

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Перед травневими святами до польського Управління залізничного транспорту надійшла заявка на запуск комерційного сполучення Варшава-Східна – Рава-Руська/Львів – Варшава-Східна. Польський приватний перевізник SKPL Cargo планує з 1 червня 2023 року запустити не один поїзд, а одразу пару потягів. 

Зверніть увагу: Легальне перебування українців у Польщі продовжать до осені 2024 року: офіційне роз’яснення

На офіційному порталі Urzędu Transportu Kolejowego Польщі 25 квітня повідомили деталі нового комерційного залізничного сполучення з Україною.

Щоденний поїзд з Польщі до України планують запустити щонайменше на період 2022-2028 років

За офіційними даними Управління залізничного транспорту Польщі у заявці SKPL Cargo задекларував намір розпочати щоденні регулярні пасажирські перевезення до України вже із 1 червня 2023 року.
Згідно із заявкою польського приватного залізничного оператора нова пара потягів курсуватиме лише у форматі міжнародного сполучення.

Тому Управління залізничного транспорту чітко наголошує на тому, що нові залізничні рейси не будуть працювати у режимі внутрішніх пасажирських перевезень територією Польщі.

Йдеться про те, що кінцева точка маршруту при вибутті із залізничної станції Варшава-Східна буде знаходитись за межами Польщі. Тому, навіть попри зупинку потягу під час руху з Варшави до України в Любліні, вийти з нього не буде можливості.

Польським регулятором у сфері залізничного сполучення, у зв’язку з отримання заявки від SKPL Cargo про нові залізничні пасажирські послуги, вже розпочато процедуру її погодження.

Внесення нових маршрутів до графіка руху польських поїздів заплановано на період з 1 червня 2023 року по 31 травня 2028 року.

Через який пункт пропуску курсуватиме новий поїзд між Польщею та Україною

Доволі очікувано, що новий залізничний рейс між Польщею та Україною, який планують запустити з першого дня літа 2023 року, курсуватиме через пункт пропуску “Хребенне – Рава-Руська”.
Нагадаємо, ще 05 квітня було проведено тестовий проїзд потягу з Польщі до українського прикордонного міста Рава-Руська з польського Любліна.
поїзд
У квітні 2023 до України прибув поїзд саме SKPL Cargo, а не польського національного оператора залізничних перевезень PKP, фото: ЛОДА

Тоді очільник Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максим Козицький підтвердив, що йде підготовка саме до запуску прямого залізничного сполучення зі столицею Польщі. З Варшави до Рави-Руської, з подальшою пересадкою пасажирів на потяг, який курсуватиме до Львова. 

Також на початку квітня українські посадовці анонсували, що новий поїзд на польсько-українському напрямку може бути запущено вже через декілька місяців.

Наразі відомо, що польська сторона займається технічними аспектами з підготовки до проведення повноцінного митно-прикордонного контролю на цій ділянці українсько-польського кордону. 
Відповідні підготовчі заходи проводитиме й українська сторона. Адже залізничний пункт пропуску у Раві-Руській не працював понад 20 років.

Нові деталі майбутнього залізничного маршруту Варшава-Рава-Руська/Львів

Згідно із поданою заявкою на новому залізничному рейсі між Польщею та Україною вже із 1 червня планує щоденно працювати 1 пара поїздів.

Польський перевізник SKPL Cargo задекларував, що мінімальна місткість (кількість пасажирів) залізничного рейсу Варшава – Рава-Руська/Львів становитиме не менше 240 пасажиромісць.

Також стало відомо і планований графік руху пари потягів, які щоденно сполучатимуть столицю Польщі з українським прикордонням вже влітку цього року.

телеграм-канал UAPL.INFO

Поїзд з Польщі до України з 1 червня 2023 року

Зокрема, щоденно в напрямку України із залізничної станції “Варшава-Східна”  із 1 червня планується відправлення потягів нового маршруту о 14.00.

Надалі потяги прибуватимуть о 15.55 до польського міста Люблін, звідки о 16.00 продовжать рух в напрямку українського кордону.

Прикордонне оформлення та митний контроль пасажирів буде проводитись на пункті пропуску "Хребенне". І триватиме в період з 18.40 до 19.01 за варшавським часом.
А прибуття до українського міста Рава-Руська заплановано на 20:15 за київським часом.

Надалі пасажири рейсу з Польщі здійснюватимуть пересадку на потяг Укрзалізниці, який доставить їх до Львова.

Новий поїзд з України до Польщі з 1 червня 2023 року

З українського прикордонного міста Рава-Руська новий поїзд вибуватиме у напрямку Варшави щоденно о 08.45 за київським часом.
Після прибуття на територію Польщі, в період з 07.59 до 08.20 за варшавським часом, заплановано проведення прикордонно-митних процедур.
поїзд
Надалі потяг вирушить до станції “Люблін-Головний”, куди прибуватиме о 11.00, фото ілюстративне: SKPL

По 5-хвилинній зупинці у Любліні рейс Львів/Рава-Руська – Варшава-Східна відправиться до столиці Польщі.

Прибуття на станцію “Варшава-Східня” нового залізничного рейсу з України передбачено на 13.00 за варшавським часом.

Це важливо: З квітня 2023 року злоті із Польщі в Україну можливо переказати навіть із прибутком.

фото: SKPL Cargo

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *