Народний Bayraktar від поляків для України: коштів зібрали навіть більше, ніж було потрібно

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У Польщі успішно завершили збірку 22,5 млн злотих на безпілотник Bayraktar TB2 для Збройних сил України. Ідея придбання народного Bayraktar від поляків для України зібрала навіть більше коштів, ніж потрібно.

До речі, Українські школярі у Польщі зможуть отримати безкоштовний ноутбук: оголошено збір заявок

Про те, що коштів на придбання турецького ударного бойового безпілотника Bayraktar TB2 для України, вже навіть більше ніж очікувалось у неділю, 24 липня, оголосив її ініціатор польський журналіст і громадський діяч Славомір Сєраковський.

“Дорогі мої! Ми організували можливість надати реальну допомогу українцям у цій війні й, власне, користуємося цією можливістю! Ми отримуємо сигнали звідусіль, що люди хочуть приєднатися та запрошують друзів. Тому збір буде активний ще кілька днів, для всіх, хто не встигне або тільки зараз дізнався. Приєднуйтесь! Ми робимо це для їхньої та нашої безпеки. Ми будемо з ними до перемоги над Росією!”,
– прокоментував досягнення потрібної суми коштів Славомір Сєраковський на сервісі zrzutka.pl.

Збір завершено, але потік коштів не зупиняється

Варто зазначити, що потрібну суму вдалось зібрати за 27 днів, тобто до офіційного закриття збору коштів ще залишилось 4 днів.

Проте кошти на рахунок і надалі продовжують активно надходити, попри досягнення потрібної суми збору.

На ранок понеділка 25 липня на рахунку zrzutka.pl вже є майже 23,3 млн злотих, що на фактично 700 тисяч злотих більше, ніж потрібно для купівлі турецького дрона.

Народний Bayraktar від поляків для України
Кошти на проект Bayraktar від поляків для України й надалі надходять

 

Як буде придбано Bayraktar від поляків для України

Сайт Wirtualna Polska запитав Славоміра Сєраковського про те, як зібрані гроші потраплять до виробника безпілотників у Туреччині.

За словами ініціатора збору, є два сценарії подальшого розгортання подій.

Перший полягає у тому, що повториться сценарій, який вже був у Литві та в Україні, коли компанія Baykar відмовилась прийняти гроші й заявила про безкоштовну передачу дронів ЗСУ.

Польський журналіст також нагадав про інтерв’ю CNN генерального директора Baykar Халуком Байрактаром, у якому останній заявив, що його компанія не має наміру заробляти гроші на публічних зборах коштів, проте дуже вражена такими громадськими ініціативами.

Іншим можливим варіантом є переказ зібраних коштів Міноборони України, яке вже безпосередньо буде виступати покупцем народного Bayraktar від поляків для України.

Bayraktar TB2
Що може Bayraktar TB2, інфографіка: АрміяInform

Кошти на дрони Bayraktar для України збирають по всьому світу

Громадські ініціативи зі збору коштів на придбання турецьких ударних дронів Bayraktar TB2 для української армії набуваються все більшої популярності.

Наприкінці травня литовський журналіст і громадський діяч Андрюс Тапінас ініціював кампанію зі збору коштів на придбання турецького безпілотника для України.

Тоді всього лише за три дні було зібрано майже 6 мільйонів євро. Турецький виробник безпілотників заявив, що не прийме ці кошти і безкоштовно поставить безпілотник Литві для подальшої передачі Україні. З 8 липня Bayraktar TB2 вже на полі бою проти російських окупантів.

Зараз українською діаспорою у Канаді ініційовано збір коштів гроші на придбання чергових ударних дронів Bayraktar TB2 для українського війська.

Bayraktar TB2
У Канаді також триває збір коштів на Bayraktar TB2 для України, фото: UHelpUkraine
Ініціатори збору коштів – організація UHelpUkraine – планують зібрати необхідну суму до Дня Незалежності України.

Читайте також, #Terrorrussia: росія-терорист, – масштабний мітинг у Варшаві: відео, фото

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *