На одному із пунктів пропуску обмежують рух транспорту: хто не зможе перетнути кордон

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

На польсько-українській ділянці кордону тривають заходи спрямовані на зменшення черг вантажних автівок. З понеділка, 27 червня, на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” обмежують рух транспортних засобів з повною масою до 7,5 тонн та легкового автотранспорту.

Врахуйте, що на кордоні із Польщею обмежили рух пасажирських автобусів

Лише вантажівки та автобуси

Тимчасово через зазначений пункт пропуску на українсько-польському кордоні пропускатимуть лише вантажівки та рейсові автобуси.

Як повідомили у Державній прикордонній службі України, таких домовленостей було досягнуто між прикордонним відомством, Міністерством інфраструктури України, Державною митною службою України, та відповідними органами Республіки Польща задля зменшення черг на кордоні в рамках реалізації програми “Відкритий кордон”.

“Із 27 червня в пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» запроваджується оформлення лише вантажних транспортних засобів. Водночас транспортні засоби з повною масою до 7,5 тонн та легковий транспорт буде перенаправлятися в інші пункти пропуску”, – наголосили українські прикордонники.

Також через “Ягодин” пропускатимуть і рейсові автобуси. Їх оформлення у цьому пункті пропуску буде здійснюватися до завершення реконструкції та будівництва автобусного термінала на пункті пропуску “Краківець”.

А для руху порожніх вантажівок у пункті пропуску будуть виділені окремі смуги.

Куди направлять легкові авто

Водіям легкових автомобілів та транспортних засобів з повною масою до 7,5 тонн пропонують для перетину кордону обирати найближчий пункт пропуску “Зосин – Устилуг”, який розташовано на відстані близько 70 км від Ягодина.

Піший перехід у “Ягодині” працюватиме

Попри введені обмеження для автомобільного транспорту, у пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” збережеться можливість пішого перетину кордону для тих, хто тікає від війни.

Однак перетнути кордон в пішому порядку можуть лише ті українці, які живуть у зоні бойових дій. Мешканці інших областей цим правом скористатись не можуть.

Нагадаємо, 20 червня на львівській ділянці українсько-польського кордону після реконструкції відновив свою роботу пункт пропуску «Краківець-Корчова». 10 червня тут почали ремонт під час якого кількість смуг для вантажівок збільшили з 4 до 10 та створили додаткові павільйони для митного і паспортного контролю. Очікується, що це збільшить пропускну спроможність щонайменше на 50%.

Зверніть увагу, що у червні Укрзалізниця змінила графік руху потягів на українсько-польському напрямку

 

Фото: volynnews.com

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 9 =