На кордоні із Польщею закривають один з пунктів пропуску

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Державна прикордонна служба України повідомила про те, що на українсько-польському кордоні тимчасово закривають один із пунктів пропуску.

Зверніть увагу, що із 27 червня на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” обмежили рух транспортних засобів до 7,5 тонн та легкового автотранспорту.

Як повідомляється на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, йдеться про обмеження пов’язані із черговим етапом реалізації проекту “Відкритий кордон”.

Відтак із з 08:00 18 липня 2022 року у пункті пропуску “Краківець” розпочнуться роботи з дооблаштування пункту пропуску. Зважаючи на проведення робіт буде припинення пропуск легкових автомобілів на виїзд з України до Польщі.

Водночас українські прикордонники наголошують на тому, що пропуск легкових транспортних засобів на в’їзд в Україну з Польщі із пункт пропуску “Корчова” через “Краківець” відбуватиметься без змін.

 

Де зручніше зараз перетнути кордон із Польщею

Нагадаємо, що найближчим від “Краківця” пунктом пропуску до Польщі є пункт пропуску “Грушів – Будомєж”.

Натомість у прикордонному відомстві України рекомендують для виїзду у Польщу на легковому авто з України в Польщу використовувати пункти пропуску “Угринів-Долгобичув” та “Смільниця-Кросьценко”, де черги фактично відсутні.

За попередніми розрахунками відновлення руху легкових автомобілів через “Краківець”  в напрямку Польщі – до 10 днів. Саме стільки час мають тривати заплановані роботи.

Про час відновлення пропуску легковиків на виїзд буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що найближчим часом українці, в тому числі й ті, що виїхали за межами України, зможуть оформити дозвіл на виїзд дітей за кордон в “Дії”

 

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *