На кордоні із Польщею обмежать рух пасажирських автобусів: офіційні рекомендації

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

З 19 червня 2022  року на українсько-польському кордоні обмежать рух пасажирських автобусів. Про це повідомляє Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Зверніть увагу на важливі зміни у русі потягів Укрзалізниці на польському напрямку у червні.

Українські прикордонники наголошують на тому, що у зв’язку із модернізацією пункту пропуску “Краківець-Корчова” вже з неділі (19 червня) тимчасово не буде проводитись пропуск пасажирських рейсових та туристичних автобусів на напрямку “ВИЇЗД З УКРАЇНИ ДО ПОЛЬЩІ”.

Водночас порядок пропуску автобусів на в‘їзд в Україну залишиться без змін, тобто заїхати в Україну на автобусі з Польщі через пункт пропуску “Краківець-Корчова” можна буде безперешкодно.

Держприкордонслужба звертається до перевізників та громадян

Представники Державної прикордонної служби України просять міжнародних пасажирських перевізників та громадян, що планують перетин кордону врахувати ці обмеження та скорегувати власні маршрути чи графіку руху через українсько-польський кордон.

Для цього при виїзді з України обрати один з інших пунктів пропуску:
  • Грушів – Будомєж
  • Шегині – Медика
  • Рава-Руська – Хребенне
Коли відновиться рух автобусів на пункті пропуску “Краківець-Корчова”

За попередніми даними, зазначені обмеження можуть тривати близько одного місяця. Впродовж цього часу планується провести планові роботи з модернізації вищевказаного пункту пропуску в рамках проєкту «Відкритий кордон».

У прикордонному відомстві зазначили також, що стосовно відновлення пропуску автобусів на виїзд з України у Польщі через пункт пропуску “Краківець-Корчова” вони повідомлять додатково.

Нагадаємо, що українські громадяни вже найближчим часом зможуть оформити та отримати внутрішній й закордонний паспорти на території Польщі

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *