Мобільний додаток mZUS: відтепер оформити виплати на дітей у Польщі можна з телефона

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

У Польщі вже два тижні як працює мобільний додаток mZUS закладу соціального страхування. Заявки на 300+ та 500+ вже можна оформити через новий мобільний додаток. Невдовзі це стане можливим для усіх соцвиплат на дітей у Польщі. Як правильно встановити та активувати додаток українським мігрантам у Польщі? 

Зверніть увагу: Нові можливості для українців у Польщі завдяки сервісу ДІЯ: усі переваги унікальної послуги

За офіційними даними закладу соціального страхування (ZUS) лише за перші чотири доби запуску мобільного додатку mZUS його було завантажено понад 30 000 разів.

Які соціальні виплати можна оформити у Польщі за допомогою додатку mZUS

Мобільний додаток mZUS призначений для осіб, які мають право на отримання сімейних виплат на дітей у Польщі. Станом на кінець листопада вже доступне оформлення у мобільному форматі виплат за програмами: Добрий старт – 300+ та Сім’я 500+.
Вже найближчим часом за допомогою мобільного додатку mZUS, усі особи у Польщі, в тому числі й українські мігранти, зможуть оформити також виплати за програмами:

Основна зручність додатка mZUS, у тому, що для оформлення усіх сімейних виплат у Польщі тепер не потрібно буде вистоювати черги в закладах соціального захисту.

Адже тепер оформити виплати на дітей можна не лише у робочий час, а й навіть уночі чи на вихідні, коли батьки матимуть вільний час.

телеграм-канал UAPL.INFO

Слід зазначити, що наразі додатком mZUS не можуть скористатися директори закладів опіки та виховання, а також директори регіональних закладів опіки та лікування Польщі.

Мобільний додаток mZUS: як встановити та активувати на смартфоні

Задля уникнення потенційних ризиків та отримання офіційної версії додатка mZUS наполегливо рекомендуємо здійснювати його завантаження виключно з офіційних джерел:
Зверніть увагу, що додаток коректно працюватиме лише на смартфонах, які працюють на:
 • iOS із версією не нижче 13,
 • Android із версією не нижче 7.
Як активувати додаток mZUS
Насамперед слід врахувати, що авторизація у мобільному додатку mZUS здійснюється за допомогою активного профілю на порталі PUE ZUS.
mZUS
Особи, які не мають активного профіля PUE ZUS не зможуть використовувати переваги додатка від закладу соціального захисту Польщі, колаж: UAPL.INFO
Після завантаження та встановлення додатка mZUS на свій мобільний пристрій, його потрібно буде під’єднати його до Вашого профілю на порталі PUE ZUS.

Для цього потрібно:

 1. увійти на портал PUE ZUS: за посиланням: https://www.zus.pl/portal/logowanie.npi;
 2. у бічному меню Ustawienia (Налаштування) обрати вкладку Urządzenia mobilne (Мобільні пристрої);
 3. натиснути кнопку Nowe urządzenie (Новий пристрій);
 4. на екрані порталу з’явиться QR-код у вигляді зображення (для сканування) та рядка символів (для ручного введення), який містить код активації пристрою;
 5. запустити додаток на своєму мобільному пристрої;
 6. ознайомитися з умовами користування мобільним додатком;
 7. відсканувати QR-код, згенерований в PUE ZUS, або ввести код вручну: перед скануванням QR-коду потрібно надати дозвіл мобільному додатку mZUS отримати доступ до камери;
 8. ввести код підтвердження, який Ви отримаєте на налаштований Вами канал відновлення доступу до PUE ZUS, тобто номер телефону або адресу електронної пошти;
 9. встановити чотиризначний PIN-код та розпочати користування додатком.

Які функції окрім оформлення виплат на дітей доступні у мобільному додатку від ZUS

Як було зазначено вище, наразі за допомогою мобільного додатку mZUS можна подати заяву на отримання допомоги “Добрий старт”, тобто одноразової фінансової підтримки для всіх учнів на початку навчального року, а також на отримання допомоги для батьків 500+.
Водночас за допомогою додатку mZUS батьки дітей, на яких оформлені виплати отримують:
 • доступ до новин, пов’язаних із заявами на отримання виплат за програмами 300+ та 500+,
 • можливість перевірки статусу поданих заявок в онлайн-режимі,
 • сповіщення про нові події, які з’явилися у профілі PUE ZUS.

До теми: Усі деталі оформлення виплат Жлобкове / Żłobkowe для українських мігрантів у Польщі

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *