Квитки на поїзди до Польщі за новими правилами: важливі зміни з липня 2024 року

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Український національний оператор залізничних перевезень анонсував важливі зміни у придбанні квитків на міжнародні напрямки. А також пояснив особливості придбання та використання квитків на поїзди до Польщі.

Актуальна тема: Страховка онлайн: не ризикуйте життям та майном, подорожуючи додому

Укрзалізниця офіційно підтвердила зміни у порядку онлайн-продажу квитків на низку міжнародних напрямків. Причиною змін визначають перевантажений застосунок, що використанням для придбання проїзних документів.

Залізничні квитки до Польщі, Словаччини, Австрії та Молдови за новими правилами

3 липня 2024 року в Укрзалізниці пояснили новий порядок продажу у форматі онлайн квитків на окремі закордонні напрямки залізничного сполучення.

Йдеться про зміну часу відкриття онлайн-продажу квитків на міжнародні поїзди, якими український оператор здійснює перевезення пасажирів на польському, словацькому, австрійському та молдовському напрямках.

З 4 липня 2024 року продажі квитків на поїзди до Польщі стартуватимуть о 09.00 (за київським часом) за 20 діб до дати відправлення рейсу.

Відтак нові терміни придбання квитків до Польщі будуть застосовуватись до міжнародних потягів, які сполучають українські міста із наступними польськими:

 • Варшава,
 • Перемишль,
 • Хелм,
 • Дорохуськ.

телеграм-канал UAPL.INFO

З цього ж часу оновлення термінів відкриття продажу квитків на рейсові потяги Укрзалізниці відбудеться :

 • на словацькому та австрійському напрямках – старт продажу квитків з 08:00 за 20 діб до відправлення поїзда;
 • та до Молдови – квитки надійдуть у продаж з 08:00 за 30 діб до старту рейсу.
В Укрзалізниці запевняють, що за усіма зазначеними напрямками квитки будуть одночасно доступні у нові терміни одночасно на новому порталі booking-new.uz.gov.ua і в мобільному застосунку.
При цьому український перевізник попереджає пасажирів, що після переведення продажу міжнародних квитків на новий сайт, їх придбання на старому порталі стане недоступним.

За даними Укрзалізниці вказані оновлення зумовлені переобтяженням мобільного застосунку. А також повинні знизити пікові навантаження на системи продажу квитків. Що своєю чергою має призвести до більш стабільної їх роботи й зручності використання мобільного застосунку.

Як купити квиток на поїзд до Польщі: особливості придбання квитків до Варшави

На новому порталі Укрзалізниці деталізували особливості придбання квитків на міжнародні поїзди до столиці Польщі.

Насамперед наголошується на тому, що:

 • навіть якщо через високий попит не вдалось придбати квиток на прямий поїзд з Києва до Варшави,
 • є можливість скористатись залізничним сполученням із пересадкою з потягу Київ-Хелм або Коломия – Рава-Руська.
Польщі
Проблему відсутності прямих квитків з Києва до Варшави можна нівелювати завдяки трьом варіантам пересадок, колаж UAPL.INFO

Поїзд до Варшави через Дорохуськ

Українцям слід врахувати, що після 23 червня потяги 93/23 Харків — Київ — Хелм, 120 Хелм — Дніпро та 94 Хелм — Харків не слідують до польського міста Хелм.

А лише до Дорохуська – прикордонного населеного пункту на кордоні Польщі та України.

Відтак з 24 червня 2024 року слід обирати наступні рейси в пошуку у застосунку або на новому порталі Укрзалізниці:

 • 93/23 Харків/Київ – Дорохуськ
 • 120/94 Дорохуськ – Дніпро/Харків.
Надалі для подальшого слідування до Варшави доведеться придбати у польського залізничного оператора квиток на рейс Dorohusk — Warszawa Wschodnia.

Після перетину кордону та проходження прикордонного контролю в потязі Укрзалізниці, пасажирам зазначених вище рейсів потрібно буде здійснити пересадку на станції Дорохуськ на внутрішній рейс до столиці Польщі.

Поїзд до столиці Польщі (Варшава) через Хелм

Станом на липень 2024 року на міжнародному залізничному сполученні до Польщі та у зворотному порядку без змін курсують поїзди:
 • 19/20 Київ — Хелм,
 • 119 Дніпро — Хелм,
 • 24 Хелм — Київ.
Польщі
Відтак українці, які слідують до столиці Польщі можуть (за відсутності прямих квитків до Варшави) скористатись пересадкою у польському Хелмі, колаж UAPL.INFO

Для продовження подорожі з Хелма до Варшави у польського залізничного оператора доведеться придбати квитки на поїзд Chelm — Warszawa Wschodnia.

Поїзд до Варшави з пересадкою у Раві-Руській

Окрім пересадки на внутрішні польські рейси до Варшави (з Дорохуська та Хелма) доступний також варіант пересадки на польський потяг, що прибуває на територію України.

Для того аби дістатись до столиці Польщі з пересадкою в українському прикордонному населеному пункті Рава-Руська необхідно в застосунку Укрзалізниці придбати два окремі квитки:

 • на внутрішній рейс 867 Коломия — Рава-Руська:
  • відправлення з Коломиї о 04.20,
  • прибуття у Львів о 08.30,
  • прибуття до Рави-Руської о 09.58;
 • та міжнародний рейс 767 Рава-Руська — Варшава, який:
  • відправляється з України (Рави-Руської) о 11.00 (за київським часом),
  • прибуває до столиці Польщі (Варшава) о 17.29 (за варшавським часом).

Важливі нюанси придбання та використання квитків на міжнародні рейси

Український перевізник пояснив низку нюансів, які викликають запитання у пасажирів, що планують скористатись міжнародними залізничними рейсами.

Насамперед в Укрзалізниці наголошують на тому, що для придбання повернення квитків на популярні міжнародні напрямки (зокрема, до Польщі) пасажирам необхідно буде підтвердити акаунт за допомогою сервісу Дія.Підпис.

Зазначені обмеження повинні захистити пасажирів від несанкціонованого перепродажу квитків на дефіцитні міжнародні напрямки.

УВАГА: Аби не пропустити жодної важливої новини підписуйтесь на канал UAPL.INFO у VIBER – за посиланням invite.viber.com 

Окрім того, в Укрзалізниці пояснили низку питань, що стосуються залізничних рейсів до Польщі:
 • пасажирам рейсів до Польщі та зворотному напрямку не потрібно доплачувати за постіль (послуга входить у вартість квитків),
 • у поїздах до Варшави можете вибрати місця у тримісних RIC купе: нижнє, середнє, верхнє.
поїзд
Розташовані одна над одною три полиці, дозволяють вагону конструкції вагони RIC курсувати вужчою європейською колією, фото УЗ
В Укрзалізниці також підтвердили, що пасажирам, які здійснили помилку у прізвищі при оформленні міжнародних квитків не слід вважати, що проїзний документ є недійсним.

Йдеться про те, що під час придбання квитка ім’я та прізвище автоматично транслітеруються за стандартами Державної міграційної служби України:

 • і навіть якщо транслітерація відрізняється від даних в українському закордонному паспорті, це не створить проблем під час перевірки квитка,
 • щобільше в проїзному документі офіційно допускається до 3 помилок в імені та прізвищі – й такий квиток все одно буде вважатись дійсним.

До теми: Повний розклад руху поїздів з та до Польщі у 2024 році

фото: Укрзалізниця

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

2 thoughts on “Квитки на поїзди до Польщі за новими правилами: важливі зміни з липня 2024 року

 1. Билетов в застосунку то уже нет то ещё нет.Поставила оповещение когда будут билеты(пишут что мы купим их для вас,если они появятся ,даже деньги заблокировало на карте)но кто мне возместит убытки если мест так и не найдётся ,ведь я взяла авиабилеты в Италию и забронировала гостиницы и билеты на жд в Польше?Поехала на вокзал,думала купить билеты в кассе.Кассир говорит нам запретили продавать билеты на международные направления…говорит ждите пока в вашем приложении появится информация про билеты,а она может появится за час до отправления поезда🤨
  Такого бреда ещё не было…За что члены набсовета получают зарплату в 300 т грн,что они там наблюдают?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *