Картка ISIC у Польщі: як оформити та які бонуси отримують її власники

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Мабуть, всі студенти в Україні чули про міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card), який в народі називають просто “айсік” (ISIC). Проте багато українських студентів та навіть учнів польських шкіл не знають, які бонуси очікують користувачів картки ISIC у Польщі.

Читайте також: Виїзд студентів за кордон: суди скасовують обмеження у виїзді видані прикордонниками

Картка ISIC – що це таке

Міжнародний студентський квиток ISIC було створено під егідою UNESCO у 1956 році. У 2022 році це багатофункціональний інструмент:

 • для заощаджень, що може використовуватись як банківська картка;
 • який може виконувати функції проїзного для громадського транспорту,
 • що може бути перепусткою у навчальний заклад, соціальною карткою, страховим полісом тощо.

ISIC використовується у 120 країнах світу та надає понад 41 000 знижок в різноманітних закладах.  У Європі картка ISIC надає багато переваг її користувачам.

Види міжнародних карток ISIC у Польщі

Крім базової версії ISIC існують ще декілька підгруп міжнародних студентських квитків:

 • ISIC PTSM” – це розширена партнерська версія ISIC, розроблена спільно з Польською асоціацією молодіжних хостелів, картка надає переваги користування понад 5000 хостелів у 78 країнах світу, та знижку 20-25% на хостели у Польщі
 • ISIC-AZS” – картка що підтверджує членство в Академічному спортивному товаристві Польщі, крім звичних послуг ISIC ця картка пропонує знижки на користування спортзалами, знижки на заняття у спортивних секціях та оренду спортивного інвентаря.
 • ISIC 360” – це розширена версія ISIC зі страховим полісом та підвищеною сумою на медичні витрати за межами Польщі – ця сума становить до 80 000 євро

Отримання картки ISIC у Польщі: умови, функції, термін дії, вартість

 ISIC доступна навіть учням
Для отримання міжнародного студентського квитка ISIC у Польщі українським студентам польських вишів та навіть учням потрібно відповідати певним критеріям за віком та місцем навчання.

Мало хто знає, аде карткою ISIC можуть користуватися не лише студенти денної, заочної та післядипломної форми навчання, державних та приватних ВНЗ, а також учні середніх шкіл яким виповнилося 12 років. Картка цього типу видається на термін 16  місяців.

Вартість виготовлення звичайної картки ISIC у Польщі становить лише 29 злотих.
Крім посвідчення особи та дисконтної картки, ISIC може бути й страховим полісом.

Залежно від регіону покриття страхового поліса залежить і вартість виготовлення ISIC:

 • якщо студент чи учень здебільшого перебуває у Польщі, то доцільно обрати картку ISIC із дією страхового поліса лише в Польщі. Її вартість становитиме уже 75 злотих, а особу власника буде застраховано на суму до 20 000 злотих при настанні страхового випадку;
 • якщо студенту польського вишу чи учню віком від 12 років потрібно страхування за кордоном Польщі (за виключенням США, Канади, Японії, Австралії) доведеться заплатити за оформлення картки ISIC у Польщі 105 злотих. В результаті особу буде застраховано від нещасних випадків на суму до 20 000 злотих та надано можливість відшкодування в разі потреби медичних витрат на суму до 50 000 євро.

Розширені версії ISIC – ISIC PTSM, ISIC-AZS, ISIC 360 – виготовляються на період 12 місяців, вартість виготовлення становить від 115 злотих.

Обрати потрібну версію картки ISIC у Польщі та оформити додавши інші види страхування з доплатою до основної вартості, можна за цим посиланням

 Як і де можна отримати картку ISIC у Польщі

Для оформлення ISIC українському студенту польського вузу або учню у системі середньої освіти знадобиться:
 • діючий шкільний або студентський квиток,
 • або довідка зі школи або університету, котра підтверджує статус студента,
 • фотографія.

Для оформлення картки ISIC у Польщі слід звернутися в один з офісів ISIC котрі є в більшості великих міст Польщі. При зверненні у стаціонарний офіс компанії картку можна отримати всього за 10 хвилин.

Також міжнародний студентський квиток у Польщі можна оформити онлайн на офіційному сайті ISIC.

При оформленні картки ISIC у Польщі онлайн потрібно буде:

 • ввести особисті дані;
 • вказати свій статус : учень, студент, вчитель або молодий мандрівник;
 • додати фото;
 • обрати тип картки та спосіб доставки.
ISIC у Польщі
Під час заповнення анкети на отримання картки ISIC у Польщі українським студентам та учням старшим 12 років потрібно поставити відмітку у графі “Я є іноземцем”

Після правильного заповнення анкети та оплати послуги, протягом трьох робочих днів на вказану електронну пошту надійде повідомлення про верифікацію і стане доступна віртуальна картка.

Для того, аби розпочати користуватись віртуальною карткою ISIC у Польщі потрібно завантажити мобільний застосунок ISIC із Google Play або  App Store та пройти у ньому авторизацію.

Відновлення картки ISIC у Польщі: дублікат лише за 10 злотих

У випадку втрати або пошкодження картки ISIC у Польщі завжди можна зробити її дублікат, вартість виготовлення якого складає лише 10 злотих.

Для виготовлення дубліката потрібно надіслати своє фото на електронну пошту info@isic.pl у темі листа вказати що це дублікат та своє ім’я та прізвище та заповнити заявку за цим посиланням.

 

Зверніть увагу: Вартість занять із репетитором в Польщі зросла: актуальні ціни

 

фото: isic.nl

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *