Як безкоштовно доїхати до кордону із Польщею зі Львова

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

Потік українських біженців,  які мігрують за кордон зі зруйнованих українських міст не припиняється. Значна кількість вимушених мігрантів шукають способи як безкоштовно доїхати до кордону із Польщею.

Зверніть увагу: Повний розклад поїздів руху поїздів з України до Польщі та із Польщі в Україну: графік, зупинки, час відправлення та прибуття

Львів із початком широкомасштабного військового вторгнення росії перетворився у найбільший логістичний хаб для українських втікачів від війни за кордон.

Безкоштовно доїхати до кордону із Польщею реально

Безумовно українські вимушені мігранти, плануючи виїзд у Польщу намагаються мінімізувати видатки на переїзд у сусідню країну. А одним із першочергових питань які з’являються в процесі планування поїздки є як дістатись до кордону.

Проте зараз мало хто знає що до кордону із Польщею зі Львова зараз можна доїхати абсолютно безкоштовно.

Звичайно такий варіант виїзду у Польщу не такий зручний як залізничне сполучення, адже перетинати із великою кількістю речей кордон у пішому порядку доволі не просто.

Водночас у разі фінансової скрути, відсутності квитків чи потреби якомога швидше виїхати у Польщі такий спосіб є дуже корисним для багатьох українців.

Uber Aid Shuttle – як скористатись послугою безкоштовного трансферу до кордону

Безумовно дістатись до кордону стало значно простіше у порівнянні із першими місяцями весни. Але навіть зараз квитки на автобус чи на поїзд до Польщі не завжди є у достатній кількості для всіх бажаючих виїхати у сусідню країну.

Оптимальною альтернативою є сервіс Uber Aid Shuttle. Ця безкоштовна послуга трансферу до українсько-польського кордону з’явилася у Львові ще влітку.

Ми перевірили, чи реально зараз – у другій декаді вересня 2022 року – українські біженці можуть безкоштовно виїхати до кордону із Польщею зі Львова.

Послуга Uber Aid Shuttle доступна у мобільному застосунку Uber

Якщо ви раніше не користувались послугами компанії Uber, то вам потрібно лише завантажити та встановити додаток із Play Market або App Store.

Після проходження реєстрації на головному екрані застосунку потрібно вибрати послугу Shuttle та пункт призначення Шегині, обрати кількість місць, день та час поїздки та натиснути підтвердження.

безкоштовно доїхати до кордону

В результаті чого на вкладці “Активність” буде зображатися ваша запланована поїздка.

безкоштовно доїхати до кордону

Водій зв’яжеться із вами зв’яжеться орієнтовно за 25 хвилин до поїздки. В разі потреби поїздку можна заздалегідь скасувати.

безкоштовно доїхати до кордону

 

Наразі послуга Uber Aid Shuttle доступна за маршрутом Львів – Шегині – Львів. Проте врахуйте, що один користувач може забронювати лише 4 місця!

Безкоштовний трансфер до кордону здійснюється комфортабельними автобусами. У Львові вони відправляються з Приміського вокзалу та доставлять вас безпосередньо до пункту пропуску через державний кордон “Шегині – Медика”.

На цьому пункті пропуску функціонує піший перехід для перетину особами українсько-польського кордону.

До речі, українці вже більше ніж пів року можуть безкоштовно переказати злоті в Україну

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *