ДП “Документ” відкрив представництво у Вроцлаві: усі послуги, ціни, адреса та графік роботи

Відкрити рахунок онлайн в українському банку, перебуваючи у Польщі

ДП “Документ” продовжує розширювати перелік послуг та географічну присутність у Польщі. В останній день осені запрацював новий центр прийому документів у Вроцлаві.

До теми: Унікальні можливості для українців у Польщі завдяки сервісу Дія

На офіційному порталі ДП “Документ” підтверджено початок роботи відокремленого підрозділу у Вроцлаві, адресу графік та формат роботи.

Паспортний сервіс від ДП “Документ” у Вроцлаві: які послуги можна отримати

За офіційними даними станом на 1 грудня 2022 року у відокремленому підрозділі ДП “Документ” у місті Вроцлаві українські мігранти можуть отримати за кордоном наступні послуги:
Одночасне оформлення ID-картки вперше з 14 років та закордонного паспорта в Польщі

ДП "Документ"

Оформлення закордонного паспорта для особи до 16 років в Польщі

ДП "Документ"

Оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки в Польщі

ДП "Документ"

Також у паспортному сервісі ДП “Документ” у Вроцлаві можна оформити страхові поліси, серед яких не лише звичні багатьом послуги, а страхування від втрати документів:
  • страхування від ризиків втрати бланка закордонного паспорта;
  • добровільне страхування від ризиків втрати ІD-картки;
  • медичне страхування подорожуючих за кордон;
  • міжнародна система автомобільного страхування “Зелена картка”;
  • медичне страхування іноземних громадян, які в’їжджають на територію України.

Адреса та графік роботи Паспортного сервісу у Вроцлаві

Наразі стаціонарного центру Паспортного сервісу у Вроцлаві ще не відкрито, а подачу заяв-анкет на оформлення паспортних документів можна здійснити у мобільних комплексах.
ДП "Документ"
Йдеться про спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою ДП “Документ”, фото: ДП “Документ”

Подати документи у мобільні пункти прийому заяв на отримання українських паспортних документів можна із понеділка до суботи з 9:00 до 18:00 за адресою Marino Shopping Center, Paprotna 7, 51−117 Wrocław

Як записатись на подачу документів у центр ДП “Документ” у Вроцлаві

Державна міграційна служба наголосила, що обслуговування громадян України у відокремленому підрозділі ДП “Документ” у Вроцлаві здійснюється як за попереднім записом, так і у порядку живої черги.
Записатись в електронну чергу українці можуть за цим посиланням. Нові талони для реєстрації в електронній черзі стають доступними на зазначеній вище сторінці у довільний час.
У ДП “Документ” у Вроцлаві зазначають, що запис online здійснюється згідно з пропускною здатністю центра. Саме тому на кожну дату відведена своя певна кількість талонів.

Реєстрація підтверджується за допомогою код з SMS або повідомлення у Viber чи Telegram, а для подальшої авторизації слід використовувати лише один месенджер (канал підтвердження).

Представники ДП “Документ” у Вроцлаві просять врахувати, що при прибутті до мобільного пункту подання заяви обов’язково потрібно мати із собою мобільний телефон, за допомогою якого проводилась реєстрація в електронну чергу.

Оплата послуг здійснюється на місці – за допомогою онлайн-сервісу. Для цього необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки.

Детальна інструкція щодо оплати послуг у центрах Паспортного сервісу в Польщі доступна за цим посиланням
Також у ДП “Документ” закликають не користуватися послугами посередників, адже запис до електронної черги здійснюється безпосередньо на сайті Паспортного сервісу і є безоплатним.

До теми: Група шахраїв умисно блокувала доступ до реєстрації українців в електронній черзі ДП “Документ” у Польщі

фото: колаж UAPL.INFO

Як правильно знімати кошти у Польщі

Ihor Kobryn

-- Головний редактор, адміністратор та автор порталу UAPL.INFO - Все про Польщу для Українців.- uapl.info - https://www.facebook.com/Uapl.info - https://t.me/uaplinfo

Читайте також

One thought on “ДП “Документ” відкрив представництво у Вроцлаві: усі послуги, ціни, адреса та графік роботи

  1. Цей центр ще працює? В грудні 2022 року було подано заяву на передачу готової ID картки з Києва і ніякої інформаціі. Київ про це нічого не знає, зв’язку з ДП Документ Вроцлав ніякого нема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *